Kalnu karalis Norvēģijā

August, 2018
03.08-13.08.2018 Norvēģijā tituls kalnu karalis tiek piešķirts tam cilvēkam kurš ir uzkāpis septiņās augstākajās Romsdāles virsotnēs. Par Norvēģijas dabu stāstus ir dzirdējis katrs! Ne velti iesaka uz Norvēģiju nebraukt savā pirmajā kalnu braucienā, jo pēc tās apskates visi pārējie braucieni šķitīs ar mazuma piegaršu. No tiesas tik straujus skatu kontrastus nav viegli atrast.

Ekspedīcija Divas Nepālas

October, 2018
2018 gada oktobris "mūža listes skati" un viets kur tūristi nemēdz iet

Elbruss 2018

June, 2018
26.07 - 07.08.2018 Elbruss ir aprimis vulkāns ar divām virsotnēm - Austrumu virsotni 5621m un Rietumu virsotni 5642m. Kaut arī Elbruss, kā vulkāns jau simtiem gadu ir aprimis un tā krāteri ir aizsniguši ar biezu sniega kārtu, uzkāpjot virsotnē, joprojām, ir jaušami krātera apveidi, tomēr, vel svarīgāk kā staigāšana pa vulkāna krātera malu ir tas, ka Eiropas kontinentā vairs augstāk nav kur! Kaut arī pa mūsu izvēlēto maršrutu kāpiens Elbrusā nav t

DIENASGRĀMATA. Kilimanjaro 2018

February, 2018
Visu ilgi gaidītais brauciens ir sācies. Lidojam uz Tanzāniju, lai kāptu Āfrikas augstākajā virsotnē un izbaudītu Āfrikas kultūru. Šīs dienas vakarā Kilimandžāro lidostā ielidoja Vladimirs, Sergejs, Jurijs, Maksims, Aleksandrs un Jespers, bet mēs, Agnese, Ieva, Jana, Līga, Juris un Natālija, tik pa dienu izlidojām no Rīgas. Arī Lindas ceļš no Kanāriju salām uz Tanzāniju ir sācies. Lindai, lai nokļūtu Āfrikas otrā pusē tas aizņems divas dienas un

Patagonija 2018

November, 2018
PATAGONIJA piedzīvojuma pamatā piedāvājam pārgājienu Argentīnā, Los Glaciares Nacionālajā parkā, ar uzkāpšanu trekinga virsotnē Cerro Huemul (2677m)

DIENASGRĀMATA. Akonkagva 2018

February, 2018
Jau trešo reizi no Latvijas startē Virsotnes ekspedīcija uz Dienvidamerikas augstāko virsotni Akonkagvu. Mūs sagaida +30 grādi ielejā un līdz pat -30 grādiem vējā, augšējās nometnēs. Kāpsim pa Poļu ledāja traversa maršrutu, tas nav pats sarežģītākais, tai pat laikā nav arī klasiskais maršruts, kas pulcē daudz lielāku skaitu virsotnes tīkotāju.

DIENASGRĀMATA. Patagonija 2017

November, 2017
VIRSOTNEs organizēto ceļojumu klāstam pagājušajā gadā ir pievienojies jauns galamērķis - Patagonija! Arī šogad uz Ugunīgo zemi ir devusies ceļotāju grupa, lai izbaudītu Patagonijas pirmatnīgumu. Tāls ceļš priekšā līdz Argentīnas trekinga galvaspilsētai EI Chaltén, no kurienes sāksim pārgājienu caur Los Glaciares Nacionālajam parkam, uzkāpsim Cerro Huemul (2677m) virsotnē un paši savām acīm beidzot skatīsim ikoniskos Fitz Roy un Cerro Torre siluet

DIENASGRĀMATA. Kilimanjaro 2017

January, 2017
Piektdiena, 13. janvāris!! Aiziet! Ideāla diena, lai sāktu - sāktu ekspedīciju KILIMANDŽĀRO 2017! Sekosim līdz ekspedīcijas gaitai un novēlam veiksmi un SAULAINU laiku :).

DIENASGRĀMATA. Kazbeks 2017

September, 2017
Veikala "VIRSOTNE" organizētais brauciens uz Gruziju ar mērķis ir uzkāpt tās augstākajā virsotnē Kazbekā.

DIENASGRĀMATA. NEPĀLA 2017 - Everesta BC

March, 2017
Latvijā ziema ir padevusies pavasara priekšā, savukārt mēs, Virsotnes grupa sešu cilvēku sastāvā, vasaras iestāšanos gribam paātrināt un dodamies ceļā uz Katmandu. Tur mēs sastapsim vasaru, bet drīz vien ceram atkal ieraudzīt sniegu. Sniegu Himalaju milžu virsotnēs, kuras centīsimies sasniegt.