Visas preces, kuras var iegādāties virsotne.lv interneta veikalā, atbilst Latvijas Republikas likumdošanas prasībām. Preču ražošanas brāķa garantija 24 mēneši. Dažām precēm garantijas ilgums var atšķirties par likumā noteikto, ja to paredz ražotājs.
Ja tiek konstatēts ražošanas brāķis, lūdzam vērsties tuvākajā VIRSOTNE veikalā, līdzi ņemot pirkuma apliecinoša dokumenta oriģinālu un bojāto preci pilnā komplektācijā.

Garantijas pietiekums tiek izskatīts likumā noteiktajā kārtībā – 10 darba dienu laikā.

Garantijas pietiekums tiks noraidīts sekojošos gadījumos:

  • Ir nozaudēts pirkuma apliecinošs dokuments
  • Uz preces ir manāmi defekti, kas ir radušies neatbilstošas lietošanas rezultātā
  • Prece nav tikusi kopta atbilstoši ražotāja prasībām
  • Uz preces ir redzamas patvaļīga remonta pazīmes
  • Prece ir dabīgi nolietota (pat ja nav pagājis garantijas laiks)
  • Ražotāja garantijas prasībām neatbilst pieteikumi, ja patērētājs ir kļūdījies ar izmēra, krāsas vai modeļa izvēli.

Vairāk informācijas par pircēja tiesībām var uzzināt PTAC mājas lapā.

Ražotāju servisi

LEKI serviss

LEKI nūjām ir piemērojama ražotāja mūža garantija, kas ir attiecināma uz iespējamiem rūpnīcas defektiem. Ražotājs garantē 10 gadu detaļu pieejamības garantiju, kas ir attiecināma uz ārpusgarantijas gadījumiem.

OSPREY serviss

Osprey_garantija.JPG

Lai iegūtu labāko ispējamo OSPREY servisu, lūdzam vērsties pie oficiālā OSPREY pārstāvja Latvijā:

Veikals "Virsotne", Rīga, Tērbatas iela 65

OSPREY visiem saviem produktiem nodrošina servisu visa to mūža garumā. Tomēr, ja tiek konstatēts, ka bojājums ir radies normālas lietošanas un somas dzīves cikla nolietojuma rezultātā, tad defekts netiks segts garantijas ietvaros, taču to būs iespējams nosūtīt uz remontu uz OSPREY rūpnīcu.

Savukārt visa somu furnitūra un maināmās detaļas tiek nodrošināta bez maksas visiem OSPREY somu īpašniekiem, neraugoties uz somas vecumu un bojājuma rašanās iemeslu.

Mugursomu un somu kopšana.

OSPREY iesaka lietot NIKWAX® kopšanas līdzekļus, somu mazgāšanai un impregnēšanai.

Jūsu mugursoma ir ļoti izturīgs produkts, kas ir radīts daudzu gadu izmantošanai. Tomēr, lai tā funkcionētu pilnvērtīgi un kalpotu ilgi, tā ir jākopj.

  • Pēc katra piedzīvojuma pārliecinieties vai soma ir tīra un nepieciešamības gadījumā iztīriet to.
  • Ja tā ir slapja, pakariniet to un izžāvējiet.
  • Atraisiet visas saites un siksnas.
  • Mazgājiet savu somu laiku pa laikam (izņemot koferus ar High Road™ ritentiņu sistēmu).

ZAMBERLAN serviss

Osprey_garantija.JPG

Apavu ražotājs Zamberlan piedāvā rupnīcas apstākļos pārlīmēt nonēsāto zoli (resole) visiem Zamberlan apavu modeļiem, kas ir ražoti Itālijā.

Pakalpojuma cena veidojās no zoles cenas un transporta izdevumiem. Katrs gadījums tiek izskatīts atsevišķi un precīzas cenas var noskaidrot sazinoties ar mums.

Aptuvenās izmaksas: ~100€
Aptuvenais izpildes laiks: 4-6 nedēļas

LASPORTIVA serviss

Osprey_garantija.JPG

Apavu ražotājs LaSportiva piedāvā rupnīcas apstākļos pārlīmēt nonēsāto zoli (resole) visiem LaSportiva apavu modeļiem, kas ir ražoti Itālijā.

Pakalpojuma cena veidojās no zoles cenas un transporta izdevumiem. Katrs gadījums tiek izskatīts atsevišķi un precīzas cenas var noskaidrot sazinoties ar mums.

Aptuvenās izmaksas: ~100€
Aptuvenais izpildes laiks: 4-6 nedēļas

VICTORINOX serviss

Osprey_garantija.JPG

VICTORINOX sniedz ražotāja garantiju, ka uzņēmumā ražotajam nazim tā lietošanas mūža garumā nebūs materiāla vai ražošanas defektu. Šī garantija neattiecas uz tām preces kvalitātes izmaiņām, kuras radušās ļaunprātīgas bojāšanas, nepareizas lietošanas vai dabīga nolietojuma un nodiluma rezultātā.

Jebkuru VICTORINOX nazi ir iespējams nosūtīt uz rūpnīcu, lai to salabotu vai atjaunotu. Nekoptus un netīrus nažus vispirms ir jānotīra un jāpārliecinās vai funkcionalitātes trūkumi nav radušies netīrumu dēļ.

Nažu kopšana

Visi Victorinox kabatas naži ir izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda un atbilst ārpus telpu lietošanas kritērijiem. Nepieciešamā stiprība un izturība pret koroziju tiek panākta, rūdot un atkvēlinot metālu, kā arī metāla pulēšanas procesos. Tāpēc ir ļoti svarīgi regulāri tīrīt, eļļot un kopt savu nazi, lai maksimāli ilgi saglabātu tā pirmatnējo funkcionalitāti.

Sīkākai informācijai lūdzam vērsties veikalā VIRSOTNE, Tērbatas ielā 65.