MOONBOARD arī pie mums

2020.05.05

Jā tas ir pavisam iespējams, un Jums tas noteikti patiks! Bet, lai realizētu mūsu ieceri, mēs lūdzam palīdzību arī no Jums. Sakarā ar COVID-19, valdība mūs ir slēgusi gandrīz uz diviem mēnešiem un liegusi iespēju materiāli realizēt MOONBOARD sienas uzstādīšanu.

lasīt vairāk

Labākie šūpuļtīkli

2020.04.18

Ticket To The Moon ir šūpuļtīklu ražotājs Bali, Indonēzijā, kas vairāk kā 25 gadus nodarbojās ar izcilu šūpuļtīklu jeb hamoku ražošanu, izmantojot izturīgu, elastīgu, elpojošu un ādai draudzīgu audumu OEKO-TEX® Standard 100, kas nav alerģisks un nepelē.

lasīt vairāk

Gibbon līdzsvara lnetas

2020.04.09

Slackline ir lielisks balansa un koordinācijas treniņš, kas palīdz uzlabot līdzsvaru gan ķermenī, gan prātā, radot izaugsmi ikvienā ikdienas aktivitātē.

lasīt vairāk

Leki nūjošanas nūjas

2020.04.02

Nūjošana ir viens no populārakajiem mierīgajiem sporta veidiem, kas ir piemēroti visām vecuma grupām. Uztici savas pastaigas LEKI

lasīt vairāk

Iepērcies tiešsaistē

2020.03.20

Mēs strādājam ierastajā darba laikā! Tikmēr aiz loga plaukst pumpuri, meži kļūst arvien zaļāki. Lai vienatnē vai nelielā cilvēku kompānijā baudītu pavasara tuvošanos dabā, Jūsu ērtībai un kopējai drošībai esam padarījuši ērtāku iepirkšanos arī mūsu e-veikalā.

lasīt vairāk

Arcane - Ilgtspējīgas mugursomas

2020.03.15

Arcane sērijas somas lepojas ar 100% pārstrādātiem, izturīgiem audumiem un ilgtspējīgām metāla sprādzēm. Gaumīgas somas un piederumi, kas papildinās ikviena aktīvo ikdienu.

lasīt vairāk

Murkšķa diena

2020.01.29

Tradīcija vēsta, ka tieši šajā diena ir jāmodina murkšķis no ziemas miega. Ja tas redz savu ēnu, tad ziema ir beigusies. Bet, ja mākoņu dēļ ēna nav redzama, ziema turpināsies vēl vismaz 6 nedēļas. Jācer vien, ka savu ēnu viņš neredzēs un beidzot sagaidīsim meteoroloģisko ziemu!

lasīt vairāk

Idejas dāvanām

2019.12.05

Nezini ko dāvināt? Te būs dažas idejas dāvanai pat vistaupīgākajam praktiķim, kurš ikdienā iegādājas tikai to, kas patiešām ir nepieciešams, nevis to, ko kārojas. Dāvanā lielāko prieku sagādās, kaut kas tāds, ko vienmēr ir gribējies, bet pašam iegādāties nekad nav sanācis.
lasīt vairāk

Melnā piektdiena

2019.11.29

TIKAI TRĪS DIENAS* SKY&MORE VIRSOTNES VEIKALĀ!
-25% ATLAIDE

* akcija norisinās TIKAI veikalā "VIRSONTE" Duntes ielā 19a, SKY&More;
* akcija norisinās tikai uz norādītjām precēm;
* akcijas norises laiks ir no 29.11.2019. - 01.12.2019;

lasīt vairāk

Marmot komponentās jakas

2019.11.12

Īsta rudens pērle! Marmot 3 in 1 jakas ir pareizā izvēle, kad vēlā rudens laikapstākļi ar savu drēgnumu lietu un aukstu vēju padaru grūtu izvēli par to ko vilkt mugurā. Komponentās jeb trīs vienā jaka ir lieliska izvēle, jo tai var izpogāt silto oderi, kura ir nēsājama arī atsevišķi. Virsējā jaka ir izgatavota no membrānas auduma, kas ir pilnībā ūdensdrošs un elpojošs. Tā pasargās no ārējo laikapstākļu ietekmes un iekšējā jaka gādās par siltumu.

lasīt vairāk

Marmot rudens kolekcija

2019.10.08

Drēgnais rudens vairs nav šķērslis!
Jaunā Marmot rudens kolekcija ļaus izvēlēties piemērotu apģērbu, lai ērti sagaidītu ziemu.

lasīt vairāk

Osprey Rudens kolekcija

2019.09.10

Rudens ir klāt ar jaunām vēsmām no Amerikāņu mugursomu un somu giganta OSPREY. Ļoti plaša pilsētas mugursomu kolekcija neļaus vilties pat prasīgākajiem.

lasīt vairāk

Jaudīgie Black Diamond pieres lukturīši

2019.03.20

Katru gadu pieres lukturīši tiek veidoti arvien jaudīgāki un ergonomiskāki, cenai paliekot tajā pašā līmenī. Black Diamond jaunie lukturi 2019.gadā ir kļuvuši vēl ergonomiskāki, kompaktāki un ir uzlabota luktura optika. Pirms izvēlies savu jauno pieres lampiņu, izvēlies savas prioritātes un apskati lukturīšu salīdzinājumu:

lasīt vairāk

Astoņas pasaules slavenas sievietes

2019.03.08

Iedvesmai 8 sieviešu stāsti, kas iegājuši āra dzīves vēsturē.

lasīt vairāk

Ko ņemt līdzi un Kolka - Dubulti

2019.02.17

Dodoties jebkurā piedzīvojumā, it īpaši, ja tas ir pārgājiens, kurā ir plānots nakšņot, vienmēr ir rūpīgi jāpārdomā līdzi ņemamo mantu saraksts. Protams, pārgājieni mēdz atšķirties pēc savas būtības un Kolka-Dubulti ir kaut kas pilnīgi savādāks, kā ierastais pārgājiens, tomēr tas ir pārgājiens, kas paredz nokļūšanu no punkta A līdz punktam B, mērojot šo attālumu kājām, un nakšņojot brīvā dabā.

lasīt vairāk

Dūnu aizvietotājs - Marmot Featherless

2018.09.01

Marmot Featherless tehnoloģija irizstrādā sadarbojoties ar 3M Thinsulate™ izstrādājāju.

Šis siltiājums ir siltāks (ar labāku izolācijas spēju) ne kā 700 FP dūnas.
Sagalabā siltuma izolējošās spējas būdam slapjšs
Augsta kompresētspēja - tas ir ļoti kompakts.
BlueSign® zīmes apstiprināts.

lasīt vairāk

Noderīgas lietas Līgo vakaram un Jāņu rītam

2018.06.15

Lai Līgo vakars līdz pat rīta agrumam mundrs un jautrs. Visgarākā diena kopā ar saviem tuvajiem pie ugunskura un dabas krūts. Sagaidi visgarāko dienu un visīsāko nakti vasaras saulgriežu svētkos. Lai Līgo vakars izdevies un arī Tu izjūti maģisko Līgo svētku garu, noderīgi nieciņi zemāk.

lasīt vairāk

Rokas bagāžas somas un koferi

2018.05.26

Mūsu klāstā ir vienas no ērtākajām un pārdomātākajām somām, kas ir paredzētas ceļošanai tieši ar rokas bagāžu. OSPREY ir amerikāņu zīmols un viens no pasaules kvalitatīvākajiem un inovatīvākajiem mugursomu un somu ražotājiem, kura klāstā atradīsiet gan koferus, gan somas, gan mugursomas ceļošanai.

lasīt vairāk

Keen Diena

2018.05.11

TIKAI DIVAS DIENAS VISIEM KEEN APAVIEM ATLAIDES LĪDZ PAT 40%! NENOKAVĒ!
UN JA NEDER KEEN, VIENMĒR IR ZAMBERLAN UN LASPORTIVA :)

* Preču skaits kā allaž ir ierobežots!
* KEEN DIENU cenas tiks norādītas KEEN dienā.
* Akcija norisinās no 2018.05.11 līdz 2018.05.12.
* Akcija norisinās TIKAI Tērbatas ielas veikalā.
* Apavi netiek rezervēti un pārdoti internetā.

lasīt vairāk