MOONBOARD arī pie mums!

Jā tas ir pavisam iespējams, un Jums tas noteikti patiks! Bet, lai realizētu mūsu ieceri, mēs lūdzam palīdzību arī no Jums. Sakarā ar COVID-19, valdība mūs ir slēgusi gandrīz uz diviem mēnešiem un liegusi iespēju materiāli realizēt MOONBOARD sienas uzstādīšanu. Šobrīd mēs visi trenējamies mājās, lasām grāmatas par kāpšanu un attīstāmies kā nu kurš var. Kad vērsim vaļā durvis pēc pandēmijas sekām, vēlamies treniņu procesu padarīt vēl produktīvāku, tāpēc būsim sagatavojuši Jums jaunus boulderinga maršrutus un ļoti ceram arī uzstādīsim oriģinālo MOONBOARD.

Trenniņu iespējas.

Tā ir siena 25 vai 40 grādu leņķī, kur ir ļoti daudz un dažādas aizķeres. Aizķeru formas un izkārtojums uz sienas ir vienāds visā pasaulē. Bet viss interesantākais ir MOON aplikācija, kur no visas pasaules kāpēji domā Boulderinga maršrutus ar dažādām grūtībām. Izmantojot aplikāciju, savā telefonā izvēlies savu maršrutu un uz sienas tā izgaismosies ar LED gaismas palīdzību, kuras ir uzstādītas uz sienas. Turklāt vari izdomāt arī savu maršrutu, lai cilvēki, piemēram, Japānā varētu to apskatīt un pamēģināt. Tas noteikti attīstīs ne tikai kāpēju spēku, bet arī pilnveidos kāpšanas kustības un domāšanu.

Kas ir jādara?

Lai realizētu šo projektu, mums ir nepieciešams atbalsts tieši no Jums - kāpējiem šajā grūtajā laikā. Kopējās sienas izmaksas sastāda 4000 EUR, šo summu mēs ticam, ka kopējiem spēkiem varam savākt, lai jaunā sezona sāktos ar jauniem maršrutiem uz sienas un jaunā projekta realizēšanu mūsu kāpšanas zālē ‘’Virsotne’’.

Aicinājums visiem, kam mūsu kopējais projekts nav vienaldzīgs un liekas interesants, atbalstīt, pārskaitot līdzekļus uz mūsu bankas kontu:

Nosaukums:

SIA "R.A. SERVISS"

PVN nummurs:

LV40003763432

Juridiskā adrese:

Tērbatas iela 59/61 - 17, Rīga, Latvija

Bankas dati:

AS “Luminor banka” LV87RIKO0002013039733

Mērķis:

 Atbalsts MOONBOARD sienas uzstādīšanai

Atbalsta akcijas norises laiks no 17.04.20. - 31.05.20.

NEPIECIEŠAMS 4200€
SAVĀKTS 4200€