1. Izvēlieties preci.

Izvēloties preci norādiet tās parametrus - izmērs; krāsa; tilpums, utt.  Izvēloties šos paramatrus uzreizs tiks attēlota konkrētās kombinācijas pieejamība mūsu veikalos. Kad ir izvēlēti paramatri - pievienojiet preci iepirkumu grozam.

Ja prece ir pieejama, to būs iespējams pasūtīt ar saņemšanu pat tai pašā dienā.

1-solis.jpg

2. Dodieties uz grozu.

Kad būsiet izvēlēies visas preces un pievienojiši tās grozam, veiciet pasūtījumu sadaļā "Grozs".

2-solis.jpg

3. Reģistrējieties.

Lai veiktu pasūtījumu Jums ir nepieciešams reģistrēties vai pieslēgties ar jau iepriekš reģistrēto kontu. Jūs varat reģistrēties arī ar FaceBook vai Google profilu. Taču, ja nevēlietes reģistrēties, Jums ir iespēja izmantot "Visu rēķina izraksta" iespēju.

! Ļoti rūpīgi pārbaudiet e-pasta adresi un telefona numuru - tie ir nepieciešami saziņai ar Jums!

4. Izvēlieties piegādi.

Jūs variet izvēlēties sev ērtāko pasūtījuma saņemšanas veidu. Preci var saņemt arī veikalā uz vietas par to norēķinoties gan iepriekš, gan arī saņemšanas brīdī. Izvēloties piegādes veidu tiks norādīt aptuvenais piegādes laiks.

Ja ir kādas īpašas piegādes instrukcijas, piemēram, vēlamais piegādes laiks vai adreses norādes, tad tās ierkasties "Atstāt ziņu" laukā.

5. Izvēlieties apmaksas veidu.

Izvēlieties sev ērtāko apmaksas veidu. Jūs varat:

  • veikt maksājumu ar pārskaitījumu, izmantojot automātiski ģenerētu rēķinu;
  • maksāt veikalā uz vietas ar bankas karti, skaidru naudu vai dāvanu karti;
  • izmantot tiešaistes iespēju norēķinoties ar bankas karti.
  • izmantot PayPal kontu

Apmaksa.jpg

6. Sekojiet līdzi pasūtījuma statusam.

Reģistrēti lietotāji var apskatī savā Profilā

Viesi pēc šīs saites - SAITE

Reģistrēties vai pietiek ar Viesa statusu?

Virsotnes mājas lapā var veikt pirkumus gan klienti, kas ir iepriekš tajā reģistējušies, gan viesi. Priekšrocība reģistrētiem lietotājiem - ātrāka pasūtījuma noformēšana, pasūtījumu statusa un vēstures aplūkošana, personalizēti īpašie piedāvājumi un ērtāka komunikācija. Kā arī ir iespējams piesaistīt savu Drauga Karti un saņemt uzkrāto atlaidi (pēc Drauga Kartes apstiprināšanas).

Pasūtījumu apmaksas veidi.

Bankas karte- Preces iespējams iegādāties uzreiz.
Pārskaitījums- Virsotnes mājaslapā Jūs veicat pasūtījumu, par kuru saņemsiet elektronisku rēķinu. To varat apmaksāt sev ērtā laikā, bet ne vēlāk kā 24h no saņemšanas brīža. Lai neaizkavētos pasūtījuma apstrāde, apmaksājot rēķinu kā maksājuma mērķi norādiet tikai pasūtījuma numuru!
Samaksa skaidrā naudā vai ar bankas karti- šis samaksas vieds pieejams tiem klientiem, kas preces saņemšanu izvēlēsies veikalos Virsotne Tērbatas ielā 65 vai Cēsu ielā 41.
! Kad būsim saņēmuši maksājumu un sagatavojuši jūsu pirkumu, Jums tiks nosūtīts e-pasts un izmainīts pasūtījuma statuss mājaslapā (reģistrētajiem lietotājiem).