Veikals VIRSOTNE saviem uzticamajiem klientiem ir ieviesis īpašu veidu, kā ietaupīt līdzekļus, iegādājoties Outdoor apģērbus un nepieciešamo ekipējumu - DRAUGA KARŠU programmu.

DRAUGA KARTE sniedz iespēju iepirkties VIRSOTNĒ ar 11%, 15% un 22% atlaidi, kā arī, tikai Drauga Kartes turētāji, varēs izmantot īpašās akciju atlaides precēm, kuras tiek izziņotas VIRSOTNES mājas lapā, e-pastu sarakstē un sociālajos tīklos.

Kā kļūt par -11% Drauga Kartes īpašnieku?

1. Iegādāties Drauga Karti - samaksājot par to 5.00 EUR .
2. !! Aizpildīt nelielu aptaujas anketu, lai mēs varētu Jūs iepazīt tuvāk.
     !! Anketā obligāti jānorāda reāls e-pasts - draudzīgas komunikācijas uzturēšanai!
(Izpildot šos divus nosacījumus, Jūs uzreiz saņemat atlaidi -11% pirmajam pirkumam; parēķini - tas ir izdevīgi!)

Turpmāk Pirkumu summas summējas un tiek uzskaitītas datu bāzē! Uzkrātā EUR summa pārvēršas Drauga punktos, kur 1 EUR = 1 Drauga punkts!

Uzkrājot savā kontā 1499 Drauga punktus, Jūs kļūstat par Super Draugu un saņemat atlaides -15% apmērā neatkarīgi no pirkuma lieluma!Tas kurš savā kontā būs uzkrājis vairāk par 4499 Drauga punktiem iegūst -22% atlaidi visiem saviem pirkumiem. Un saņem šādu atlaidi vienmēr!

LAI UZZINĀTU SAVĀ KONTĀ UZKRĀTOS DRAUGA PUNKTUS - sūtiet e-pastu uz virsotne@virsotne.lv

Neliela piebilde: Protams, kā jau tas ir parasti, atlaides netiek summētas ar citām atlaidēm.
Mēs paturam tiesības mainīt šos noteikumus, par to iepriekš izziņojot mājas lapā. Izmantojiet Drauga Kartes sniegtās priekšrocības un Jums atliks vairāk līdzekļu ceļojumiem un piedzīvojumiem. :)

Ar cieņu, Jūsu Draugs un partneris
Veikals "VIRSOTNE/Marmot"