ARCANE

Dabas radīts

Arcane sērijas somas lepojas ar 100% pārstrādātiem, izturīgiem audumiem un ilgtspējīgām metāla sprādzēm. Gaumīgas somas un piederumi, kas papildinās ikviena aktīvo ikdienu.

Arcane Tote Pack

Perfekts kompromiss ikdienas gaitām. 22 litru tilpums ir ideāls kā mācību gaitām, tā arī darba gaitām. Aizrullējam aizdare ar rāvējslēdzēju pilnībā noslēdz somas saturu.

Arcane Roll Top

25 litru tilpums ar aizrullējamu aizdari, laptopa nodalījumu, un pietiekami daudz vietas pat sporta tērpam. Tik pat kā ideāla mugursoma visām ikdienas situācijām.

Arcane Small Day

Šī nelielā mugursoma ir kā radīta, lai kļūtu par ikdienas elegances atribūtu. 10 litru tilpums ir pietiekams, nelielam portatīvajam datoram, pāris grāmatām un vēl šim tam.

Arcane Large Day

Pārdomāta un kompakta ikdienas mugursoma ar speciālu nodalījumu 15" portatīvajam datoram. Lakonisks dizains patiks pat viskonservatīvākajiem lietotājiem.

Arcane Duffle

Ietilpīga mugursoma, kas īpaši piemērota ceļošanai. Somu ir viegli transformēt par plecu somu vai mugursomu. Īpaši ērta aizdare ļauj somu atvērt pilnībā un pārskatīt mantas kā koferī.

Arcane Tote

Gaumīga rokas soma ar speciālu nodalījumu portatīvajam datoram. Parocīga un ērti izvietotās kabatas šo somu padara par lielisku ikdienas sabiedroto.

Arcane Brief

Ērta plecu somu, kas ir īpaši paredzēta 15" portatīvajam datoram. Gana ietilpīga pusdienu kārbai un visām nepieciešamajām darba lietām. Ērti organizētas kabatas.

Arcane Laptop Sleeve

13" vai 15" portatīvajiem datoriem piemērots maciņš ar polsteri. 100% pārstrādāts materiāls un stilīgs dizains. Neliela kabatiņa noderēs lādētājam.

Cik PET 500ml pudeles ir pārstrādātas, lai uzražotu vienu somu.

Arcane Large Day Pack
Arcane Small Day Pack
Arcane Brief Pack
Arcane Duffle Pack
Arcane Tote Pack
Arcane Tote
Arcane Roll Top

#arcane