ticket to the moon

Ticket To The Moon ir šūpuļtīklu ražotājs Bali, Indonēzijā, kas vairāk kā 25 gadus nodarbojās ar izcilu šūpuļtīklu jeb hamoku ražošanu, izmantojot izturīgu, elastīgu, elpojošu un ādai draudzīgu audumu OEKO-TEX® Standard 100, kas nav alerģisks un nepelē.

Kā etniska kompānija, Ticket To The Moon popularizē citādus dzīvošanas principus un izstrādā tikai inovatīvas un noderīgas lietas, veidotas ilgtermiņam un dažādiem mērķiem.

Jā, tieši tā - viens hamoks būs lielisks sabiedrotais kā gulta ceļojumos un pārgājienos, atpūtai dārzā vai iekārts viesistabā dīvāna vietā!

"We are manufacturers of feel-good products for dreamers worldwide!" -TTTM

Laipni lūgti ciltī!

Visu Ticket To The Moon izpletņu auduma produktu klāstu no pašas augstākās kvalitātes neilona auduma izgatavo kvalificētu amatnieku komanda ar rokām rūpnīcā Bali. Ražotāja 10 gadu garantija attiecas uz visiem Ticket To The Moon izstrādājumu izgatavošanas un materiālu defektiem.

Pieci dažādi hamoki katra vajadzībām un gaumei:

Compact Hammock - kompaktā klasika

Viegls, mazs, komplektā iekļaujot visus nepieciešamos stiprinājumus - tā nudien ir vienkārša, kompakta klasika. Tas ir izturīgs un uzticams kompanjons jebkādos apstākļos. Vislabāk piemērots tiem, kas augumā nav tik gari, kam patīk minimālisms un miegā nealkst attēlot jūras zvaigzni.

Izvēlies ērtību - Original Hammock!

Šis viennozīmīgi ir populārākais hamoks, jo piedāvā komforta un svara attiecības ideālu, nodrošinot izcilu nakts miegu teju visur, kur vien ir koki, stabi vai citi stiprināšanas objekti - mūzikas festivālos, vēlos vakaros vērojot zvaigznes, piemājas ābeļdārzā vai pat Amazones džungļos.

King Size Hammock - jo izmēram ir nozīme

Vēl platāks hamoks par Original versiju, izcila izvēle pat garākajiem hamoku lietotājiem vai tiem, kas meklē plašāko opciju ar lielāko komforta līmeni. King Size noderēs arī tiem, kas vēlas otra kompānijā vērot saulrietu, kā arī, iekāršanai piemājas dārzā kā zvilņa alternatīvu.

Prieks visai ģimenei - Fool Moon Hammock

Šis ir lielisks hamoks, kas vislabāk iederēsies kā komforta vieta dārzā vai telpās. Tajā ērti var atpūsties divi cilvēki vai izgulties viens pieaugušais. Komplektā nāk visi nepieciešamie stiprinājumi - palīgvirves un īpaši radītās karabīnes, bet krāsas šim hamokam radītas estētiskas, padarot to īpašu starp citiem hamokiem.

Varbūt ko mazu - Lightest Hammock

Visvieglākais no Ticket To The Moon hamokiem - vien 228 grami! Ilgstošu pētījumu rezultātā, Ticket To The Moon ir radījuši pietiekami izturīgu un drošu materiālu, kas būtu arī izcili viegls un kompakts. Jā, to var ielikt pat kabatā! Tieši tāpēc tā ir atbilde tiem, kas izvēlas vieglāko ekipējumu.

Papildini savu hamoku ar kādu no aksesuāriem

Tents- nojume.

Lai pasargātu sevi no lietus un vēja ir vēlams lietot tentu, jeb nojumi, ko var uzstiept starp diviem kokiem un zem tā iekārt pat divus šūpuļtīklus.

Sega - Siltinājums.

Speciāli šūpuļtīkliem radīta sega, kas piestiprinās no apakšas izcili izolēs auksto gaisu un nodrošinās komfortu vēsākā laikā.

Pretodu tīkls.

Pārdomāts pretodu tīkls, kas uzkabinās tieši uz šūpuļtīkla pasargās no mušām, odiem un citiem knišļiem.

Ērts stirpinājums.

Maza bet ļoti izturīga karabīne ir labs papildinājums šūpuļtīklam, ja ir vēlme reducēt svaru un palielināt uzstādīšanas ērtību.

Kokam draudzīgs.

Ja šūpuļtīkls tiek lietots gana daudz un bieži, tad ar laiku ir ieteicam padomāt par platākām koka cilpām, lai saudzētu tā mizu.

Mājās arī var!

Alpīnisma enkura punkts ir nepieciešamas, ja vēlaties droši lietot šūpuļtīklu arī mājās. Mazs un gandrīz nepamanāms.

NosaukumsSvarsPlatumsGarumsIzturība
Compact500g155cm320cm200kg
Original600g200cm320cm200kg
King Size700g230cm320cm200kg
Lightest228g140cm320cm150kg
Full Moon1300g230cm320cm200kg
Honey Moon2365g300cm500cm350kg
Mammock3420g450cm800cm350kg