Tūristu pārtika Tomātu zupa ar grauzdiņiem

Tūristu pārtika Tomātu zupa ar grauzdiņiem
Tūristu pārtika Tomātu zupa ar grauzdiņiem
  13
  10 minūšu laikā Jūs iegūstat pilnvērtīgu maltīti pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot maltīti vienai vai divām personām.
  Atrašanās vietaSkaits
  Veikals Tērbatas 65
  Noliktava
  Veikals SKY & More

  Pievienot sarakstam

  5.70 €
  Izpārdots!
  Pievienots grozam!

  Ātri pagatavojama tūristu pārtika. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat pilnvērtīgu maltīti pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot maltīti vienai vai divām personām. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

  Specifikācija:

  Sastāvs: tomāti, baltmaize, ciete, krējuma pulveris, hidrogenēti augu tauki, sāls, dabīgie aromatizētāji, garšaugi, garšvielas, skābinātājs: citronskābe.
  Svars: 100 grami

  Sausais produkts satur:

  100 grami
  Enerģētiskā vērtība:360 kcal
  Tauki:7.8 grami
  no kuriem piesātinātie:5.2 grami
  Ogļhidrāti:61 grami
  no tiem piesātinātie:33 grami
  Proteīns:7.8 grami
  Sāls:7.5 grami

  Pagatavošana: Aplejiet pakas saturu ar verdoša ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Aizlokiet pakas galu un atstājiet uz 5 - 10 minūtēm ievilkties. Ēdiens ir gatavs.