Tūristu pārtika Asā vistas zupa ar nūdelēm

Tūristu pārtika Asā vistas zupa ar nūdelēm
Tūristu pārtika Asā vistas zupa ar nūdelēm
  13
  10 minūšu laikā Jūs iegūstat pilnvērtīgu maltīti pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot maltīti vienai vai divām personām.
  Atrašanās vietaSkaits
  Veikals Tērbatas 65
  Noliktava
  Veikals SKY & More

  Pievienot sarakstam

  7.20 €
  Izpārdots!
  Pievienots grozam!

  Ātri pagatavojama tūristu pārtika. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat pilnvērtīgu maltīti pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot maltīti vienai vai divām personām. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

  Specifikācija:

  Sastāvs: nūdeles (19%), modificēta ciete, garšvielas, hidrogenēti augu tauki, maltodekstrīns, vista (7%), tomātu pulveris, cukurs, E410, burkāni, sojas mērce, baltie galviņkāposti, Mu Err sēnes, sojas asni, aromāta pastiprinātājs: E 621, sarkanie pipari, puravi, garšvielu ekstrakti, skābinātājs: citronskābe.
  Svars: 100 grami

  Sausais produkts satur:

  100 grami
  Enerģētiskā vērtība:371 kcal
  Tauki:13.2 grami
  no kuriem piesātināti:
  Ogļhidrāti:52.5 grami
  no tiem cukuri:
  Proteīns: 10.6 grami
  Sāls:

  Pagatavošana: Atveriet iepakojumu. Aplejiet pakas saturu ar verdoša ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Aizlokiet pakas galu un atstājiet uz 5 - 10 minūtēm ievilkties. Ēdiens ir gatavs.