Tūristu pārtika PASTA with NAPOLI TOMATO SAUCE

Tūristu pārtika Pasta ar Napoli tomātu mērci
Tūristu pārtika Pasta ar Napoli tomātu mērci
  13
  10 minūšu laikā Jūs iegūstat pilnvērtīgu maltīti pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot maltīti vienai vai divām personām.
  • 1 pers.
  • 2 pers.
  Atrašanās vietaSkaits
  Veikals Tērbatas 65
  Noliktava
  Veikals SKY & More

  Pievienot sarakstam

  5.95 €
  Izpārdots!
  Pievienots grozam!

  Ātri pagatavojama tūristu pārtika Pasta ar Napoli tomātu mērci. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat pilnvērtīgu maltīti pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot maltīti vienai vai divām personām. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

  Specifikācija:

  Sastāvs: pasta (kviešu manna) 53%, tomātu pulveris 18%, modificēta ciete, palmu tauki, sīpoli, maltodekstrīns, cukurs, garšaugi, garšvielu ekstrakts.
  Alergēni: glutēns, selerija. Var saturēt seleriju un olu daļiņas.
  Svars: 125 / 250 grami

  Sausais produkts satur:

  100 grami
  Enerģētiskā vērtība:368 kcal
  Tauki:7.2 grami
  no kuriem piesātinātie:4.3 grami
  Ogļhidrāti:63 grami
  no tiem cukuri:14 grami
  Proteīns:9.4 grami
  Sāls:4.3 grami

  Pagatavošana: Atveriet iepakojumu. Aplejiet pakas saturu ar verdoša ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Aizlokiet pakas galu un atstājiet uz 5 - 10 minūtēm ievilkties. Ēdiens ir gatavs.