Tūristu pārtika COUSCOUS lactose free

Tūristu pārtika Kuskuss bez laktozes
Tūristu pārtika Kuskuss bez laktozes
  13
  10 minūšu laikā Jūs iegūstat pilnvērtīgu maltīti pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot maltīti vienai vai divām personām.
  Atrašanās vietaSkaits
  Veikals Tērbatas 65
  Noliktava
  Veikals SKY & More

  Pievienot sarakstam

  6.80 €
  Izpārdots!
  Pievienots grozam!

  Ātri pagatavojama tūristu pārtika bez laktozes Kuskuss. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat pilnvērtīgu maltīti pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot maltīti vienai vai divām personām. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

  Specifikācija:

  Sastāvs: Pilngraudu kuskuss (73%), dārzeņi dažādās proporcijās 10% (burkāni, zirņi, sīpoli, sarkanie pipari), palmu tauki, sāls, rozīnes, modificēta ciete, sēnes, rauga ekstrakts, garšvielas, garšvielu ekstrakts
  Alergēni: Glutēns
  Svars: 125 / 250 grami

  Sausais produkts satur:

  100 grami
  Enerģētiskā vērtība:360 kcal
  Tauki:7.1 grami
  no kuriem pisātinātie:4.0 grami
  Ogļhidrāti:57 grami
  no tiem cukuri:8.5 grami
  Proteīns:11 grami
  Sāls:3.8 grami

  Pagatavošana: Atveriet iepakojumu. Aplejiet pakas saturu ar verdoša ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Aizlokiet pakas galu un atstājiet uz 5 - 10 minūtēm ievilkties. Ēdiens ir gatavs.