Tūristu pārtika CHICKEN RISOTTO with Vegetables – gluten free

Tūristu pārtika Vistas risoto ar dārzeņiem
Tūristu pārtika Vistas risoto ar dārzeņiem
  13
  10 minūšu laikā Jūs iegūstat pilnvērtīgu maltīti pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot maltīti vienai vai divām personām.
  • 2 pers.
  Atrašanās vietaSkaits
  Veikals Tērbatas 65
  Noliktava
  Veikals SKY & More

  Pievienot sarakstam

  10.95 €
  Izpārdots!
  Pievienots grozam!

  Ātri pagatavojama tūristu pārtika bez glutēna Vistas risoto ar dārzeņiem. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat pilnvērtīgu maltīti pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot maltīti vienai vai divām personām. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

  Specifikācija:

  Sastāvs: Rīsi (55%), vista (8%), palmu tauki, modificēta ciete, sviesta pulveris, zirņi (3%), burkāni (3%), sūkalu proteīns, maltodekstrīns, sāls, sēnes, garšaugi, vistas tauki (0.2%), vistas ekstrakts (0.1%), laktoze, rauga ekstrakts, garšvielas, skābe: vīnskābe, garšvielas.
  Alergēni: Piens. Var saturēt olas un seleriju.
  Svars: 125 / 250 grami

  Sausais produkts satur:

  100 grami
  Enerģētiskā vērtība:405 kcal
  Tauki:10 grami
  no kuriem pisātinātie:6.1 grami
  Ogļhidrāti:63 grami
  no tiem cukuri:4.1 grami
  Proteīns:14 grami
  Sāls:3.5 grami

  Pagatavošana: Atveriet iepakojumu. Aplejiet pakas saturu ar verdoša ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Aizlokiet pakas galu un atstājiet uz 5 - 10 minūtēm ievilkties. Ēdiens ir gatavs.