Tūristu pārtika CHICKEN & NOODLE HOT-POT Lactose free

Tūristu pārtika CHICKEN & NOODLE HOT-POT Lactose free
Tūristu pārtika CHICKEN & NOODLE HOT-POT Lactose free
  13
  10 minūšu laikā Jūs iegūstat pilnvērtīgu maltīti pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot maltīti vienai vai divām personām.
  • 2 pers.
  Atrašanās vietaSkaits
  Veikals Tērbatas 65
  Noliktava
  Veikals SKY & More

  Pievienot sarakstam

  10.95 €
  Izpārdots!
  Pievienots grozam!

  Ātri pagatavojama tūristu pārtika bez laktozes Vista ar nūdelēm (bez laktozes). Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat pilnvērtīgu maltīti pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot maltītit vienai vai divām personām. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

  Specifikācija:

  Sastāvs: Pasta (56%), vista (8%), burkāni, maltodekstrīns, zirņi, augu tauki, sāls, modificētā ciete, raugs, sīpoli, loki, pētersīļi, garšvielas.
  Alergēni: Glutēns. Var saturēt olas, seleriju un soju.
  Svars: 125 / 250 grami

  Sausais produkts satur:

  100 grami
  Enerģētiskā vērtība:380 kcal
  Tauki:6.8 grami
  no kuriem piesātinātie:3.7 grami
  Ogļhidrāti:60 grami
  no tiem cukuri:6.3 grami
  Proteīns:17 grami
  Sāls:5.5 grami

  Pagatavošana: Atveriet iepakojumu. Aplejiet pakas saturu ar verdoša ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Aizlokiet pakas galu un atstājiet uz 5 - 10 minūtēm ievilkties. Ēdiens ir gatavs.