Deserts sarkano ogu želeja

Deserts sarkano ogu želeja
Deserts sarkano ogu želeja
  13
  10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personai.
  Atrašanās vietaSkaits
  Veikals Tērbatas 65
  Noliktava
  Veikals SKY & More

  Pievienot sarakstam

  6.30 €
  Izpārdots!
  Pievienots grozam!

  Ātri pagatavojama tūristu pārtika. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personai. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

  Specifikācija:

  Sastāvs: Cukurs, žāvētu augļu maisījums 16% (dažādās proporcijās: avenes, ķirši, zemenes,
  sarkanās jāņogas), modificēta ciete, maltodekstrīns, dabīgā krāsviela bietes, citronskābe, biezinātājs ksantāns, aromatizētājs, sāls.

  Svars: 100 grami

  Sausais produkts satur:

  100 grami
  Enerģētiskā vērtība:359 kcal
  Tauki:0.5 grami
  no kuriem piesātinātie:0.1 grami
  Ogļhidrāti:85 grami
  no tiem cukuri:69 grami
  Proteīns:1.3 grami
  Sāls:0.14 grami

  Pagatavošana: Atveriet iepakojumu. Aplejiet pakas saturu ar aukstu ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Aizlokiet pakas galu un atstājiet uz 5 - 10 minūtēm ievilkties. Ēdiens ir gatavs.