Deserts Šokolādes uzpūtenis

Deserts Šokolādes uzpūtenis
Deserts Šokolādes uzpūtenis
  13
  10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personām.
  Atrašanās vietaSkaits
  Veikals Tērbatas 65
  Noliktava
  Veikals SKY & More

  Pievienot sarakstam

  6.30 €
  Izpārdots!
  Pievienots grozam!

  Ātri pagatavojama tūristu pārtika. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personām. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

  Specifikācija:

  Sastāvs: cukurs, vājpiena pulveris, kakao, glikozes sīrups, šokolāde, modificēta ciete, hidrogenēti augu tauki, biezinātājs: (E 401, E 412), kafijas ekstrakts, sāls.
  Svars: 125 grami

  Sausais produkts satur:

  100 grami
  Enerģētiskā vērtība:524 kcal
  Tauki:8.1 grams
  no kuriem piesātinātie:
  Ogļhidrāti:77 grami
  no tiem cukuri:
  Proteīns:7.7 grami
  Sāls:

  Pagatavošana: Atveriet iepakojumu. Aplejiet pakas saturu ar aukstu ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Aizlokiet pakas galu un atstājiet uz 5 - 10 minūtēm ievilkties. Ēdiens ir gatavs.