Deserts Instant dessert with raspberries

Deserts ar avenēm
Deserts ar avenēm
13

4008097501970

Ātri pagatavojama tūristu pārtika. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos.
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

6.80 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!

Ātri pagatavojama tūristu pārtika. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personai. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

Specifikācija:

Sastāvs: cukurs, vājpiena pulveris, modificēta ciete, avenes (7%), maltodekstrīns, biezinātājs: (E412, E401), emulgators: E 471, dabīgā krāsviela biešu pulveris,  garšas skābinātājs: (citronskābe), garšvielas, dekstroze.
Svars: 100 grami

Sausais produkts satur:

100 grami
Enerģētiskā vērtība:369 kcal
Tauki:0,5 grami
no kuriem piesātinātie:0,1 grami
Ogļhidrāti:80 grami
no tiem cukuri:61 grams
Proteīns:9,3 grami
Sāls:0,36 grami

Pagatavošana: Atveriet iepakojumu. Aplejiet pakas saturu ar aukstu ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Aizlokiet pakas galu un atstājiet uz 2-3 minūtēm ievilkties. Ēdiens ir gatavs.

Jums varētu interesēt: