Deserts ar avenēm

Deserts ar avenēm
Deserts ar avenēm
  13
  Ātri pagatavojama tūristu pārtika. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos.
  Atrašanās vietaSkaits
  Veikals Tērbatas 65
  Noliktava
  Veikals SKY & More

  Pievienot sarakstam

  6.30 €
  Izpārdots!
  Pievienots grozam!

  Ātri pagatavojama tūristu pārtika. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personai. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

  Specifikācija:

  Sastāvs: cukurs, vājpiena pulveris, modificēta ciete, avenes (7%), maltodekstrīns, biezinātājs: (E412, E401), emulgators: E 471, dabīgā krāsviela biešu pulveris,  garšas skābinātājs: (citronskābe), garšvielas, dekstroze.
  Svars: 100 grami

  Sausais produkts satur:

  100 grami
  Enerģētiskā vērtība:369 kcal
  Tauki:0,5 grami
  no kuriem piesātinātie:0,1 grami
  Ogļhidrāti:80 grami
  no tiem cukuri:61 grams
  Proteīns:9,3 grami
  Sāls:0,36 grami

  Pagatavošana: Atveriet iepakojumu. Aplejiet pakas saturu ar aukstu ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Aizlokiet pakas galu un atstājiet uz 2-3 minūtēm ievilkties. Ēdiens ir gatavs.