Termo krekls APANI Merino Lady

Termo krekls APANI Merino Lady Black Grey Turquise
Termo krekls APANI Merino Lady Black Grey Turquise
Termo krekls APANI Merino Lady Black Grey Turquise
Termo krekls APANI Merino Lady Black Grey Turquise
87
Vilna ir dabīgs, sildošs materiāls, taču savienojot to ar izsmalcinātām tehnoloģijām, tādām kā 3D Bionic Sphere® System, iegūstam ekoloģiski tīru APANI® MERINO vilnu, kas dabiski atvēsina, silda un izvada mitrumu.
  • S/M
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

89.85 €
119.80 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!

SPECIFIKĀCIJA

DzimumsSieviešu
MateriālsVilna
VeidsKrekls

Vilna ir dabīgs, sildošs materiāls, taču savienojot to ar izsmalcinātām tehnoloģijām, tādām kā 3D Bionic Sphere® System, iegūstam ekoloģiski tīru APANI® MERINO vilnu, kas dabiski atvēsina, silda un izvada mitrumu. Produktu ražošanā tiek izmantota Saxon-merino vilnas, kas izcili saglabā formu  un ir ļoti ērta valkājot. Patentētās X-BIONIC® tehnoloģijas nodrošina vislabākos iespējamos apstākļus jūsu sportiskajām aktivitātēm - perfekta sviedru vadība, pašregulējošs siltuma līdzsvars, visaugstākā izturība, optimāli pieguļoša forma. Izklausās zinātniskā fantastika? APANI® MERINO ir zinātnes realitāte.

Tehnoloģijas:

Aktiv-Bund® pielāgojas jebkura izmēra rokām, kājām un gurniem
3D Bionic Sphere® sistēma atstāj uz ādas ļoti plānu mitruma kārtiņu, ko mūsu ķermenis neinterpretē kā mitrumu. Mūsu ķermenim nav sviedru sensoru un svīšana tiek reģistrēta mehāniski. Tiklīdz no sviedriem izveidojas pilieni, kas tek uz leju, mūsu ķermenis sajūt mitrumu. Sweat Traps® absorbē šo mitrumu, pirms mēs to sajūtam un izvada izmantojot termisko dinamiku. Uz ādas paliek tikai plāna mitruma kārtiņa, kas ir nepieciešama ķermeņa dzesēšanai. 
Expansion Ribs® ir akordeona tipa rievots audums. kas pasargā elkoņus no atdzišanas. Pat tad, kad elkonis ir stipri saliekts, tiek saglabāta izolācija, peteicoties siltajam gaisam, kas atrodas rievās. Pateicoties šai tehnoloģijai un materiāla elastībai tiek nodrošināta pilna kustību brīvība.

Specifikācija:

Kompresija: vidēja
Sastāvs: 87% vilna, 12% Mythlan®,  1% elastāns
Pielietojums: universāls