Uztura bagātinātājs I-PEP 750g

Uztura bagātinātājs I-PEP 750g
Uztura bagātinātājs I-PEP 750g
118
i-Pep ir uztura bagātinātājs, kas bāzēts uz koncentrētiem sūkalu proteīniem, kas ir pilnībā hidrolizēti (Optipep ®).
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

56.00 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!

SPECIFIKĀCIJA

PielietojumsPēc
PielietojumsPirms
VeidsProteīni

i-Pep ir uztura bagātinātājs, kas bāzēts uz koncentrētiem sūkalu proteīniem, kas ir pilnībā hidrolizēti (Optipep ®). Tie ir proteīnu iegūšanas priekšgalā, kas iegūti pateicoties jaunām un enizmātiskām tehnoloģijām un sensorajai analīzei, kas mūsdienās ļauj mums iegūt labāku garšu un nodrošināt visus piena sūkalu proteīna ieguvumus. I- Pep, pateicoties saviem raksturlielumiem ir lielisks produkts sportistu uzturā, jo tas ir tādu aminoskābju kā tripeptīdu avots, tas veicina insulīna sekrēciju, garantē ātru absorbēšanu, nodrošina augstu BCAA devu un augstākās kvalitātes proteīnus, nodrošina ievērojamu kalcija un fosfora devu, tam ir tīra garša. I-Pep satur vērša jaunpienu, maz izmantotu proteīna avotu, bet pilnībā apskaužamu tā uzturvērtības sastāva dēļ. Tas satur imūnglobulīnus (A, D, E, G, M), laktoferīnu, dažādus augšanas faktorus un IGF-1.
Šī iemesla dēļ tas stimulē imunitāti, antibakteriālās un pretvīrusu īpašības un veicina augšanas procesu.
i-Pep tiek rekomendēts nepietiekama uztura uzņemšanas gadījumos vai palielinātas proteīnu nepieciešamības gadījumos tiem, kas ievēro veģetāru diētu un kas veic intensīvas fiziskas aktivitātes. Tādēļ iPep ir izcili piemērots pēc treniņiem, lai paātrinātu atgūšanās procesus un muskuļu atjaunošanos, veicinātu proteīnu sintēzi un augšanu. Svarīgs, nesen veikts zinātniskais pētījums uzrāda ievērojamu pieaugumu insulīna sekrēcijā, kas izraisīta pēc Optipep ® uzņemšanas.

i-Pep var izmantot kā papildlīdzekli augošiem pusaudžiem, veciem cilvēkiem ar nepietiekamu uzturu, kam ir samazinātas organisma aizsargspējas un grūtības ar gremošanu un pārtikas asimilēšanu gremošanas sistēmas traucējumu dēļ.

Specifikācija:

Tilpums:750g
Sastāvs:KAKAO: Hidrolizēts sūkalu olbaltumvielu izolāts OPTIPEP®, kakao pulveris, taurīns, aromatizētāji, saldinātājs: sukraloze, Enzimix®, B6 vitamīns (piridoksīna HCL), B2 vitamīns (Riboflavīns), B1 vitamīns (tiamīna hlorhidrāts). Satur sojas atvasinājumus.
VANIĻA: Hidrolizēts sūkalu olbaltumvielu izolāts OPTIPEP®, Taurīns, Aromāti, Saldinātājs: sukraloze, Enzimix®, B6 vitamīns (Piridoksīna HCL), B2 vitamīns (Riboflavīns), B1 vitamīns (Tiamīna hlorhidrāts). Satur sojas atvasinājumus.
Lietošana:Lietojiet līdz 20 g dienā (2 kausiņI), kas izšķīdināti 200 ml ūdens vai cita šķidruma, vēlams starp ēdienreizēm.