Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU

Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 830 Bundle, GPS, EU
135

753759207304

Gūstiet vairāk informācijas par to, kā jūsu ķermenis reaģē uz treniņu!
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

499.80 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!

DINAMISKA IZPILDĪJUMA UZRAUDZĪBA
Gūstiet vairāk informācijas par to, kā jūsu ķermenis reaģē uz treniņu! Jūs varat uzraudzīt tādus datus kā VO2 max, atgūšanās laiks, treniņa slodze, treniņu slodzes fokuss un vēl vairāk1.

TRENIŅU STATUSS
Cik efektīvs ir jūsu treniņš? Ierīce automātiski novērtē jūsu pēdējo treniņu vēsturi un izpildījuma rādītājus, lai noteiktu, vai treniņi bija produktīvi, sasniedza maksimumu vai arī slodze bija pārāk liela1.

AKLIMATIZĒŠANĀS KARSTUMĀ UN AUGSTUMĀ
Sagatavojieties jebkādai brauciena videi! Skatiet, kā jūsu organisms pielāgojas dažādām vidēm, izmantojot funkciju par aklimatizēšanos karstumā un augstumā1!

SADERĪBA AR SHIMANO STEPS eBIKE SISTĒMU
Aplūkojiet īpašu eBike statusa ekrānu, datu laukus un atbalstu sistēmas statusa un brīdinājuma ziņojumiem! Brauciena laikā jūs varat redzēt pat atbalsta līmeni, pārnesuma pozīciju, akumulatora uzlādes līmeni un citu informāciju.

VELOBRAUKŠANAS DINAMIKAS DATI
Izmantojiet padziļinātus riteņbraukšanas mērījumus1 , kas ir izstrādāti, lai nodrošinātu jums pārskatu par to, kā izmainās jūsu sniegums, pamatojoties uz tādiem mainīgiem apstākļiem kā pozīcija, velosipēda iestatījumi, brauciena ilgums un citiem!

KALNU VELOSIPĒDA DINAMIKAS DATI
Sekojiet katra brauciena galvenajiem datiem, izmantojot tādus jaunos kalnu velosipēda mērījumus kā lēcienu skaits, lēcienu garums un lēcienā pavadītais laiks.

GRIT™ un FLOW™
Grit vērtē brauciena grūtību līmeni, izmantojot GPS, kāpumu un citus datus. Flow mēra, cik vienmērīgi jūs nobraucat trasi tās kritumā, un jums ir rezultāts, kuru nākamreiz varēsit pārspēt.

PADZIĻINĀTI TRENIŅI
Sinhronizējiet treniņus no TrainingPeaks®, un mūsu tiešsaistes kopienas Garmin Connect™ tieši savā Edge ierīcē. Skatiet nākamo treniņu un sāciet attiecīgo tā posmu!

CLIMBPRO FUNKCIJA
Automātiski skatiet atlikušo kāpumu un slīpumu, kad braucat augšup pa kalnu, sekojot maršrutam vai kursam. Funkcija palīdz mērīt jūsu piepūli un noteikt, cik ilgs ceļš vēl jums jāpārcieš.

ILGĀKS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS
Edge 830 akumulators nodrošinās līdz pat 20 stundām ilgu darbību, izmantojot GPS, un līdz pat 40 stundām ilgu darbību, izmantojot papildu Garmin Charge™ ārējo akumulatoru vai darbojoties enerģijas taupīšanas režīmā.

BRAUCIENA VEIDAM PIELĀGOTA KARTĒŠANA
Braucot pa kalnu takām, grants ceļiem vai šoseju, būtiskā kartes informācija tiek rādīta atbilstoši brauciena veidam. Vienkārši pārskatāmie un velobraukšanai piemērotie maršruti ir labi pamanāmi un ļauj ātri atrast meklēto.

GARMIN VELOBRAUKŠANAS KARTE
Brauciet, izmantojot iepriekš ielādētas kartes, kas ietver plašāku teritoriju kā jebkad iepriekš, tostarp Trailforks piedāvātos kalnu riteņbraukšanas trašu datus. Varat skatīt arī pacēluma un interesējošo objektu datus un meklēt adreses.

LIETOTNE TRAILFORKS
Lejupielādējiet bezmaksas Trailforks lietotni no mūsu Connect IQ™ veikala, lai piekļūtu tādiem Trailforks kartes datiem savā Edge ierīcē kā celiņa stāvoklis, tā izmantošanas intensitāte u.c.!

FORKSIGHT REŽĪMS
Izmantojot lietotni Trailforks, šis režīms automātiski rāda atzarojumus trasē un pārskatu, kur celiņu un trašu tīklā jūs esat.

SECĪGAS NORĀDES
Jūs nekad neapmaldīsities, saņemot secīgas norādes un brīdinājumus, kas informē par priekšā esošajiem pagriezieniem!

ATGRIEŠANĀS BRAUCIENA SĀKUMPUNKTĀ
Edge® 830 ir pietiekami gudra ierīce, lai virzītu jūs atpakaļ pa nobraukto maršrutu vai uz maršruta sākumpunktu, ja esat nolēmis atgriezties mājās ātrāk.

MARŠRUTA APRĒĶINĀŠANA
Esiet gatavs braukšanai ātrāk! Mūsu maršruti tagad tiek aprēķināti ātrāk un ievietoti kešatmiņā, lai jūs varētu vairāk veltīt laika braukšanai un tiktu samazināts gaidīšanas laiks.

TRENDLINE™ MARŠRUTĒŠANA
Izmantojot datus par miljardiem nobraukto kilometru, ko augšupielādējuši riteņbraucēji, Edge® 830 ierīce var atrast vislabāko maršrutu, izvēloties no biežāk lietotajiem ceļiem (un trasēm).

SKĀRIENJUTĪGS EKRĀNS
Izmantojiet košo, atsaucīgo, skārienjutīgo ekrānu, lai izveidotu jaunus braucienus un kursus tieši Edge ierīcē!

SADERĪBA AR VARIA™
Izveidojiet Edge® 830 pāra savienojumu ar mūsu Varia atpakaļskata radaru un lukturiem, lai jūs kļūtu viegli saredzams pats un vieglāk redzētu ap jums apkārt notiekošo!

Negadījuma noteikšana
Šī Edge ierīce automātiski nosūta jūsu atrašanās vietu iepriekš ielādētām kontaktpersonām ārkārtas gadījumiem, ja tā nosaka negadījumu2.

VELOSIPĒDA SIGNALIZĀCIJA
Ar PIN kodu aizsargāta velosipēda signalizācija paziņos jums viedtālrunī3, ja velosipēds tiks pārvietots, kamēr veikalā pērkat ūdeni vai uzkodas.

ZIŅOJUMAPMAIŅA GRUPAS IETVAROS
Uzturiet sakarus3 ar pārējiem braucējiem grupā, ja esat no tās nomaldījies!

LIVETRACK FUNKCIJA
Izmantojiet LiveTrack funkciju, lai draugi un ģimene reāllaikā zinātu jūsu atrašanās vietu3 un pat skatītu visu jūsu iepriekš plānoto maršrutu! Brauciet ar mierīgu prātu, jo jūsu mīļie cilvēki precīzi zina, kurā vietā jūs braucat!

Viedie ziņojumi
Saņemiet īsziņas un brīdinājumus tieši savā Edge ierīcē, kad esat savienojis to pārī ar saderīgu viedtālruni.

CONNECT IQ™
Lejupielādējiet pielāgotus datu laukus un iegūstiet lietotnes un palīgrīkus no mūsu Connect IQ veikala!

SINHRONIZĀCIJA AR GARMIN CONNECT
Lietotni Garmin Connect par savām mājām sauc aktīva tiešsaistes kopiena, kuras dalībnieki var sazināties un sacensties, un par kopīgot savus triumfus sociālajos tīklos.

DARBOJAS AR VAIRĀKĀM LIETOTNĒM
Ar Edge darbojas arvien vairāk jūsu iemīļoto treniņu un kartēšanas platformu. tādēļ brauciet, kā vēlaties, izmantojot Strava, Komoot, TrainingPeaks un citas iespējas.

1 Savienojumā ar saderīgiem sensoriem.
2 Kad izveidots pāra savienojums ar saderīgu viedtālruni; sk. drošības un sekošanas funkciju prasības un ierobežojumus.
3 Kad izveidots pāra savienojums ar saderīgu viedtālruni.

Specifikācija:

Izmēri:50 x 82 x 20 mm
Displeja izšķirtspēja:246 x 322 pikseļi
Svars:79,1g
Akumulatora tips:Atkārtoti lādējams litija jonu
Akumulatora darbības laiks:Līdz 20h
Ūdens izturība:IPX7

Jums varētu interesēt: