Aizķere Smilies S

HRT aizķere Smilies M
HRT aizķere Smilies M
HRT aizķere Smilies M
HRT aizķere Smilies M
HRT aizķere Smilies M
HRT aizķere Smilies M
32

3800001021526

Aizķeres kāpšanas sienām, kuru forma atgādina popkornu.
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

6.60 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!
Aizķeres kāpšanas sienām, kuru forma atgādina popkornu. Dizains piesaistīs uzmanību gan bērniem gan arī iesācējiem klinšu kāpējiem. Aizķeres dažādas formas un paredzētas gan vertikālai sienai, gan arī sienai pozitīvā leņķī. No šīm aizķerēm ispējams izveidot maršrutu no 5a līdz 7c grūtības pakāpei.  Krāsa: Zaļa Tehnaloģijas: Kopš 2010 gada aizķerēs tiek izmantoti nerūsējoša tērauda skrūvju ''iekšiņas'', līdz ar to samazinot iekšas koroziju un paildzinot aizķeres kalpošanas laiku. HRT kompānija izmanto tehnaloģijas, kas padara aizķeres virsmu nodilumizturīgāku, paildzinot aizķeru virsmas mūžu. HRT aizķeres ar šo tehnaloģiju padara aizķeru virsmu raupjāku, un pēc iespējas līdzīgāku īstām klintīm. (HRT SURFACE HARDENING TECHNOLOGY) Prēmium klases materiāli. Vairāku gadu garumā tika veikti pētījumi, un tika izstrādāta jauna poliuritāna formula, kurai ir daudz labāki rādītāji nekā materiāliem, no kā parasti tiek izgatavotas aizķeres.

Raksturojums:

  • Ar jauno formulu aizķeres ir izturīgākas, tās nenodilst tik ātri, ja aizķere krīt no noteikta augstuma, tā nesaplīsīs,
  • Bez plastmasas sajūtas, kura parasti rodas citām aizķerēm,
  • Krāsu spilgtums uzlabots pateicoties materiāla caurspidīgumam.
  • Viena izmēra skrūves. 50-60 mm skrūves derēs visām aizķerēm.
  • HRT Safety. Ja aizķere plīst, tad iekš aizķeres ir stieple, kura noturēs to uz sienas. Līdz ar to samazinās risks, ka aizķere krīt no sienas uz kāpējiem zem tās.

Cena norādīta par 1gab!

Jums varētu interesēt: