Aizķere Lava L

Aizķere Lava L
Aizķere Lava L
Aizķere Lava L
Aizķere Lava L
32

3800001025548

Klinšu kāpšanas aizķeres, kas paredzētas, gan taisnām sienām, gan negatīvā leņķa sienām.
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

9.00 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!
Klinšu kāpšanas aizķeres, kas paredzētas, gan taisnām sienām, gan negatīvā leņķa sienām. Lieliski noderēs jauna maršruta izveidei gan pieredzējušiem kāpējiem, gan arī kāpējiem kuri tikai nesen sākuši nodarboties ar klinšu kāpšanu. No šīm aizķerēm ir iespējams izveidot maršrutu no 6a līdz 8c grūtības pakāpei.   Tehnaloģijas: Kopš 2010 gada aizķerēs tiek izmantoti nerūsējoša tērauda skrūvju ''iekšiņas'', līdz ar to samazinot iekšas koroziju un paildzinot aizķeres kalpošanas laiku. HRT kompānija izmanto tehnaloģijas, kas padara aizķeres virsmu nodilumizturīgāku, paildzinot aizķeru virsmas mūžu. HRT aizķeres ar šo tehnaloģiju padara aizķeru virsmu raupjāku, un pēc iespējas līdzīgāku īstām klintīm. (HRT SURFACE HARDENING TECHNOLOGY) Prēmium klases materiāli. Vairāku gadu garumā tika veikti pētījumi, un tika izstrādāta jauna poliuritāna formula, kurai ir daudz labāki rādītāji nekā materiāliem, no kā parasti tiek izgatavotas aizķeres.

Raksturojums :

  • Ar jauno formulu aizķeres ir izturīgākas, tās nenodilst tik ātri, ja aizķere krīt no noteikta augstuma, tā nesaplīsīs,
  • Bez plastmasas sajūtas, kura parasti rodas citām aizķerēm,
  • Krāsu spilgtums uzlabots pateicoties materiāla caurspidīgumam.
  • Viena izmēra skrūves. 50-60 mm skrūves derēs visām aizķerēm.
  • HRT Safety. Ja aizķere plīst, tad iekš aizķeres ir stieple, kura noturēs to uz sienas. Līdz ar to samazinās risks, ka aizķere krīt no sienas uz kāpējiem zem tās.

Cena norādīta par 1gab!

Jums varētu interesēt: