Aizķere All You Can Eat 4 S

Aizķere All You Can Eat 4 S
Aizķere All You Can Eat 4 S
32

3800001009265

Klinšu kāpšanas maziņas aizķeres ar nelielām kabatiņām, kuras paredzētas vairāk pieredzējušiem kāpējiem, lai nostirpinātu pirkstu muskulatūru jeb ''krampi''.
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

4.70 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!
Klinšu kāpšanas maziņas aizķeres ar nelielām kabatiņām, kuras paredzētas vairāk pieredzējušiem kāpējiem, lai nostirpinātu pirkstu muskulatūru jeb ''krampi''. Paredzētas gan uz vertikālas, gan uz sienas ar pozitīvu un negatīvu leņķi. Ar šīm aizķerēm iespējams izveidot maršrutus no 6a līdz 8c. Tehnoloģijas: Kopš 2010 gada aizķerēs tiek izmantotas nerūsējoša tērauda skrūvju ''iekšiņas'', līdz ar to samazinot koroziju un paildzinot aizķeres kalpošanas laiku. HRT aizķeres virsma ir raupjāka un pēc iespējas līdzīgāka īstām klintīm. (HRT SURFACE HARDENING TECHNOLOGY) Premium klases materiāli. Vairāku gadu garumā tika veikti pētījumi, un tika izstrādāta jauna poliuritāna formula, kurai ir daudz labāki rādītāji nekā materiāliem, no kā parasti tiek izgatavotas aizķeres.

SPECIFIKĀCIJA :

  • Ar jauno formulu aizķeres ir izturīgākas, tās nenodilst tik ātri, ja aizķere krīt no noteikta augstuma, tā nesaplīsīs,
  • Bez plastmasas sajūtas, kura parasti rodas citām aizķerēm,
  • Krāsu spilgtums uzlabots pateicoties materiāla caurspidīgumam.
  • Viena izmēra skrūves. 50-60 mm skrūves derēs visām aizķerēm.
  • HRT Safety. Ja aizķere plīst, tad iekš aizķeres ir stieple, kura noturēs to uz sienas. Līdz ar to samazinās risks, ka aizķere krīt no sienas uz kāpējiem zem tās.

Cena norādīta par 1gab!

Jums varētu interesēt: