Tūristu pārtika Musli ar ogām

Tūristu pārtika Musli ar ogām
Tūristu pārtika Musli ar ogām
  13
  Pāris minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personai.
  Atrašanās vietaSkaits
  Veikals Tērbatas 65
  Noliktava
  Veikals SKY & More

  Pievienot sarakstam

  3.80 €
  Izpārdots!
  Pievienots grozam!

  Ātri pagatavojama tūristu pārtika. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. Pāris minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personai. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

  Specifikācija:

  Sastāvs: Auzu pārslas, liofilizētas* ābolu šķēlītes, vājpiena pulveris, cukurs, liofilizētas* ogas (zemenes 4%, avenes 1%), saulespuķu sēklas, kviešu pārslas, speltas kviešu pārslas.
  *Liofilizācijas procesa laikā produkts tiek žāvēts nevis karsējot, bet, tieši pretēji, sasaldējot zem pazemināta spiediena, tāpēc augļi nezaudē vērtīgās īpašības un nesadalās.
  Alergēni: glutēns, piens
  Svars: 125 grami

  Sausais produkts satur:

  100 grami
  Enerģētiskā vērtība:369 kcal
  Tauki:6.1 grami
  no kuriem piesātinātie:1.0 grami
  Ogļhidrāti:61 grami
  no tiem cukuri:24 grami
  Proteīns:13 grami
  Sāls:0.18 grami

  Pagatavošana: Atveriet iepakojumu. Aplejiet pakas saturu ar aukstu vai siltu ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Ēdiens ir gatavs.