Brilles DMN PERFORMANCE

Brilles DMN PERFORMANCE
Brilles DMN PERFORMANCE
Brilles DMN PERFORMANCE
Brilles DMN PERFORMANCE
Brilles DMN PERFORMANCE
Brilles DMN PERFORMANCE
98
PERFORMANCE briļļu modelis ir DEMON 2020 gada jaunums ar jaunu daudzslāņu spoguļlēcu, kas saglabā dabīgo krāsu kontrastu, līdzīgi kā to dara polarizētās lēcas un neapgrūtina LED ekrānu nolasīšanu.
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

65.00 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!

SPECIFIKĀCIJA

Lēcu kategorija3

PERFORMANCE briļļu modelis ir DEMON 2020 gada jaunums ar jaunu daudzslāņu spoguļlēcu, kas saglabā dabīgo krāsu kontrastu, līdzīgi kā to dara polarizētās lēcas un neapgrūtina LED ekrānu nolasīšanu. Īpaši piemērotas, piemēram, pludmales volejbolam, tenisam, golfam, paraplanēšanai, u.c. Liels briļļu pluss ir arī TR90 neilona un karbona šķiedras rāmis, kas ver vien 30 gramus un ir pietiekoši elastīgs, lai pielāgotos dažādām galvas formām.

DMIRROR daudzslāņu lēcas tiek izgatavotas no cieta anti-break polikarbonāta, kas ne tikai efektīvi aizsargā sportista acis no ultravioletajiem stariem, bet arī nodrošina, ka trieciena vai kritiena rezultātā veidojas “zirnekļa tīkla” efekts, un no lēcas neatdalīsies mazas lauskas un fragmenti, kas varētu savainot acis.

Specifikācija:

Rāmja materiāls:TR90 Ultralight - īpašs neilona un oglekļa šķiedras kompozīts, kas ir par 20% vieglāks par tradicionālajiem materiāliem un ir izturīgāks pret triecieniem
Lēcas:DMIRROR Lens
Lēcu kategorija:3
Izliekums:Base 8
Izmēri:Rāmja platums: 143mm; Garums: 54mm; Briļļu kājiņas garums: 125mm

Raksturojums:

  • Neslīdošas
  • 3 kategorijas spoguļlēcas
  • mīksts maciņš briļļu uzglabāšanai
  • Piemērotas - dažādiem sporta veidiem.