Termo krekls ACCUMULATOR PV

Termo krekls ACCUMULATOR PV Black Orange
Termo krekls ACCUMULATOR PV Black Orange
Termo krekls ACCUMULATOR PV Black Orange
Termo krekls ACCUMULATOR PV Black Orange
87
X-Bionic Accumulator ir X-Bionic funkcionālās termoveļas pamatmodelis. Termoveļas funkcionālās zonas izvietotas vietās, kas ir svarīgas ķermeņa termoregulācijai. Šī veļa sportistam nodrošina maksimālu komfortu pat pie intensīvām slodzēm.
  • S/M
  • XXL
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

59.63 €
79.50 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!

SPECIFIKĀCIJA

DzimumsVīriešu
MateriālsSintētika
VeidsKrekls

X-Bionic Accumulator ir X-Bionic funkcionālās termoveļas pamatmodelis. Termoveļas funkcionālās zonas izvietotas vietās, kas ir svarīgas ķermeņa termoregulācijai. Liekais mitrums tiek izvadīts no ādas (krūtis, mugura, padušu reģions), saglabājot siltumu vietās, kuras pakļautas atdzišanai (plecu zona, locītavas). Šī veļa sportistam nodrošina maksimālu komfortu pat pie intensīvām slodzēm.

Tehnoloģijas:

3D Bionic Sphere® sistēma atstāj uz ādas ļoti plānu mitruma kārtiņu, ko mūsu ķermenis neinterpretē kā mitrumu. Mūsu ķermenim nav sviedru sensoru un svīšana tiek reģistrēta mehāniski. Tiklīdz no sviedriem izveidojas pilieni, kas tek uz leju, mūsu ķermenis sajūt mitrumu. Sweat Traps® absorbē šo mitrumu, pirms mēs to sajūtam un izvada izmantojot termisko dinamiku. Uz ādas paliek tikai plāna mitruma kārtiņa, kas ir nepieciešama ķermeņa dzesēšanai. 
Expansion Ribs® ir akordeona tipa rievots audums. kas pasargā elkoņus no atdzišanas. Pat tad, kad elkonis ir stipri saliekts, tiek saglabāta izolācija, peteicoties siltajam gaisam, kas atrodas rievās. Pateicoties šai tehnoloģijai un materiāla elastībai tiek nodrošināta pilna kustību brīvība.
X-Impact tehnoloģija X-BIONIC® unikālā X-Impact tehnoloģija rada spēcīgu kompresiju, ļaujot Jums sajust un kontrolēt savu ķermeni, tai pat laikā neierobežojot kustību brīvību. Jūsu kustības ir  precīzākas un efektīvākas, un jūsu muskuļu sniegums uzlabojas.

Specifikācija:

Kompresija: augsta
Sastāvs: 94% poliamīds, 4% elastāns, 2% polipropilēns
Pielietojums: aktīvs sports, trekings, pastaigas, ikdienas apģērbs