Termo bikses ENERGIZER MK2 Lady Pants

Termo bikses ENERGIZER MK2 Lady Pants Black White
Termo bikses ENERGIZER MK2 Lady Pants Black White
Termo bikses ENERGIZER MK2 Lady Pants Black White
Termo bikses ENERGIZER MK2 Lady Pants Black White
87
Rezultātā X-BIONIC® Energizer® ir ieguvis daudz lielāku 3D Bionic Sphere® sistēmu, jaunizveidotas ventilācijas kameras un labāku savienojumu aizsardzību.
  • L/XL
  • S/M
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

52.13 €
69.50 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!

SPECIFIKĀCIJA

DzimumsSieviešu
MateriālsSintētika
VeidsBikses

Automobiļu īpašniekiem burti "MK"nozīmētu tikai modeļa numuru, taču X-Bionic izstrādātāju komandai tie nozīmē mēnešiem un gadiem ilgu darbu un neskaitāmus testus. Mērķis ir ne tikai pievilcīgs dizains, bet arī produkta veiktspējas uzlabojumi. X-BIONIC® Energizer® līnija tiek pastāvīgi uzlabota sadarbībā ar Šveices tekstila inžinieriem un sportistiem, koncentrējoties tieši uz sportistu prasībām. Rezultātā X-BIONIC® Energizer® ir ieguvis daudz lielāku 3D Bionic Sphere® sistēmu, jaunizveidotas ventilācijas kameras un labāku savienojumu aizsardzību.

Tehnoloģijas:

X-Impact tehnoloģija X-BIONIC® unikālā X-Impact tehnoloģija rada spēcīgu kompresiju, ļaujot Jums sajust un kontrolēt savu ķermeni, tai pat laikā neierobežojot kustību brīvību. Jūsu kustības ir  precīzākas un efektīvākas, un jūsu muskuļu sniegums uzlabojas.
ExpansionKnee ceļgalus var saliekt līdz pat 160 °. Lielākā daļa citu termoveļu, nevarētu izturēt šādu stiepšanās slodzi - audums tiktu izstiepts plāns, zaudējot funkcionālo izolāciju. Pateicoties Expansion Ribs® akordeontipa konstrukcijai X-Bionic termoveļa nezaudē izolāciju, saliecot ceļgalus.

Specifikācija:

Kompresija: vidēja
Sastāvs: 91% poliamīds, 5% elastāns, 4% polipropilēns
Pielietojums: kalnu slēpošana, distanču slēpošana, ski touring