Termo bikses ACCUMULATOR HL Pants

Termo bikses ACCUMULATOR HL Pants Black Orange
Termo bikses ACCUMULATOR HL Pants Black Orange
Termo bikses ACCUMULATOR HL Pants Black Orange
Termo bikses ACCUMULATOR HL Pants Black Orange
87
X-Bionic Accumulator ir X-Bionic funkcionālās termoveļas pamatmodelis. Termoveļas funkcionālās zonas izvietotas vietās, kas ir svarīgas ķermeņa termoregulācijai. Šī veļa sportistam nodrošina maksimālu komfortu pat pie intensīvām slodzēm.
  • S/M
  • XXL
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

56.25 €
75.00 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!

SPECIFIKĀCIJA

DzimumsVīriešu
MateriālsSintētika
VeidsBikses

X-Bionic Accumulator ir X-Bionic funkcionālās termoveļas pamatmodelis. Termoveļas funkcionālās zonas izvietotas vietās, kas ir svarīgas ķermeņa termoregulācijai. Liekais mitrums tiek izvadīts no ādas, saglabājot siltumu vietās, kuras pakļautas atdzišanai. Šī veļa sportistam nodrošina maksimālu komfortu pat pie intensīvām slodzēm.

Tehnoloģijas:

3D Bionic Sphere® sistēma atstāj uz ādas ļoti plānu mitruma kārtiņu, ko mūsu ķermenis neinterpretē kā mitrumu. Mūsu ķermenim nav sviedru sensoru un svīšana tiek reģistrēta mehāniski. Tiklīdz no sviedriem izveidojas pilieni, kas tek uz leju, mūsu ķermenis sajūt mitrumu. Sweat Traps® absorbē šo mitrumu, pirms mēs to sajūtam un izvada izmantojot termisko dinamiku. Uz ādas paliek tikai plāna mitruma kārtiņa, kas ir nepieciešama ķermeņa dzesēšanai. 
ExpansionKnee ceļgalus var saliekt līdz pat 160 °. Lielākā daļa citu termoveļu, nevarētu izturēt šādu stiepšanās slodzi - audums tiktu izstiepts plāns, zaudējot funkcionālo izolāciju. Pateicoties Expansion Ribs® akordeontipa konstrukcijai X-Bionic termoveļa nezaudē izolāciju, saliecot ceļgalus.
Innerlap AirConditioning Zone® Runājot par muskuļu darbību, augšstilba iekšpuse ir mazāk jūtīga pret aukstumu. Mēs visi instinktīvi to zinam - ja mūsu rokas ir aukstas, mēs tās novietojam starp mūsu augšstilbiem, lai tās sasildītu, palīdzot mums atjaunot mūsu kopējo siltuma sajūtu ātrāk. Innerlap AirConditioningZone ™ iestrādāta tieši tur. Tas ir smalki adīts audums bez izolācijas un gaisa apmaiņas rezultātā tiek veikta sākotnējā dzesēšana.

Specifikācija:

Kompresija: augsta
Sastāvs: 84% poliamīds, 10% polipropilēns, 6% elastāns
Pielietojums: aktīvs sports, trekings