Velo dators EDGE 530 Bundle, GPS, EU

Velo dators EDGE 530 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 530 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 530 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 530 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 530 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 530 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 530 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 530 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 530 Bundle, GPS, EU
Velo dators EDGE 530 Bundle, GPS, EU
135

753759207205

Izvirziet priekšplānā savu veikumu!
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

399.80 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!

DINAMISKA IZPILDĪJUMA UZRAUDZĪBA
Gūstiet vairāk informācijas par to, kā jūsu ķermenis reaģē uz treniņu! Jūs varat uzraudzīt tādus datus kā VO2 max, atgūšanās laiks, treniņa slodze, treniņa slodzes fokuss u.c.

TRENIŅU STATUSS
Cik efektīvs ir jūsu treniņš? Automātiski novērtē savu pēdējo treniņu vēsturi un izpildes rādītājus, lai noteiktu, vai treniņi bija produktīvi, sasniedza maksimumu vai arī slodze bija pārāk liela.

AKLIMATIZĒŠANĀS TVEICĒ UN AUGSTUMĀ
Sagatavojieties jebkādai brauciena videi! Skatiet, kā jūsu organisms pielāgojas dažādām vidēm, izmantojot funkciju par aklimatizēšanos karstumā un augstumā1!

SADERĪBA AR SHIMANO STEPS eBIKE SISTĒMU
Aplūkojiet īpašu eBike statusa ekrānu, datu laukus un atbalstu sistēmas statusa un brīdinājuma ziņojumiem! Brauciena laikā jūs varat redzēt pat atbalsta līmeni, pārnesuma pozīciju, akumulatora uzlādes līmeni un citu informāciju.

VELOBRAUKŠANAS DINAMIKAS DATI
Izmantojiet padziļinātus riteņbraukšanas mērījumus 3 kas ir izstrādāti, lai nodrošinātu jums pārskatu par to, kā izmainās jūsu sniegums, pamatojoties uz tādiem mainīgiem apstākļiem kā pozīcija, velosipēda iestatījumi, brauciena ilgums un citiem!

KALNU VELOSIPĒDA DINAMIKAS DATI
Sekojiet katra brauciena galvenajiem datiem, izmantojot tādus jaunos kalnu velosipēda mērījumus kā lēcienu skaits, lēcienu garums un lēcienā pavadītais laiks!

PADZIĻINĀTI TRENIŅI
Sinhronizējiet TrainingPeaks® un mūsu tiešsaistes kopienas, Garmin Connect™, piedāvātās treniņu sērijas tieši savā Edge ierīcē! Skatiet savu nākamo treniņu un plūdeni iekļaujiet to attiecīgā treniņu sērijā!

CLIMBPRO FUNKCIJA
Automātiski skatiet atlikušo posmu un slīpumu tajā, kad braucat pret kalnu, sekojot maršrutam vai kursam! Funkcija palīdz mērīt jūsu piepūli un noteikt, cik ilgs ceļš vēl jums jāpārcieš.

ILGĀKS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS
Edge 530 ierīce darbosies līdz 20 stundām, izmantojot GPS, un līdz 40 stundām, to izmantojot kopā ar atsevišķi iegādājamu Garmin Charge™ akumulatoru vai ierīcei esot akumulatora taupības režīmā.

GARMIN VELOBRAUKŠANAS KARTE
Brauciet, izmantojot iepriekš ielādētas kartes, kas sniedz informāciju par augstumu un interesējošiem objektiem, kā arī ļauj uzmeklēt adreses!

TRAILFORKS LIETOTNE
Lejupielādējiet bezmaksas Trailforks lietotni no mūsu Connect IQ™ veikala, lai piekļūtu tādiem Trailforks kartes datiem savā Edge ierīcē kā celiņa stāvoklis, tā izmantošanas intensitāte u.c.!

FORKSIGHT REŽĪMS
Izmantojot lietotni Trailforks, šis režīms automātiski rāda atzarojumus trasē un pārskatu, kur celiņu un trašu tīklā jūs esat.

NAVIGĀCIJA PA POSMIEM
Jūs nekad neapmaldīsities, saņemot secīgas norādes un brīdinājumus, kas informē par priekšā esošajiem pagriezieniem!

ATGRIEŠANĀS BRAUCIENA SĀKUMPUNKTĀ
Edge 530 ir pietiekami gudra ierīce, lai virzītu jūs atpakaļ pa nobraukto maršrutu vai uz maršruta sākumpunktu, ja esat nolēmis atgriezties mājās ātrāk.

MARŠRUTA APRĒĶINĀŠANA
Veltiet vairāk laika braucienam un mazāk gaidīšanai, izmantojot maršruta aprēķināšanu, kas darbojas divreiz ātrāk nekā iepriekšējos modeļos!

MARŠRUTU IZVEIDE, IZMANTOJOT POPULĀRAS VIETAS
Izmantojot velobraucienu datus no miljardiem nobrauktu kilometru, Edge 530 var piemeklēt atbilstošākos maršrutus, izvēloties no ceļiem un celiņiem, kas tiek izmantoti visbiežāk.

SADERĪBA AR VARIA™
Izveidojiet %%productname%% pāra savienojumu ar mūsu Varia atpakaļskata radaru un lukturiem, lai jūs kļūtu viegli saredzams pats un vieglāk redzētu ap jums apkārt notiekošo!

NEGADĪJUMA NOTEIKŠANA
Šī Edge ierīce automātiski nosūta jūsu atrašanās vietu iepriekš ielādētām kontaktpersonām ārkārtas gadījumiem, ja tā nosaka negadījumu2.

VELOSIPĒDA SIGNALIZĀCIJA
Ar PIN kodu aizsargāta velosipēda signalizācija paziņos jums viedtālrunī3, ja velosipēds tiks pārvietots, kamēr veikalā pērkat ūdeni vai uzkodas.

ZIŅOJUMAPMAIŅA GRUPAS IETVAROS
Uzturiet sakarus3 ar pārējiem braucējiem grupā, ja esat no tās nomaldījies!

LIVETRACK FUNKCIJA
Izmantojiet LiveTrack funkciju, lai draugi un ģimene reāllaikā zinātu jūsu atrašanās vietu3 un pat skatītu visu jūsu iepriekš plānoto maršrutu! Brauciet ar mierīgu prātu, jo jūsu mīļie cilvēki precīzi zina, kurā vietā jūs braucat!

VIEDIE ZIŅOJUMI
Saņemiet e-pasta vēstules, teksta ziņojumus un brīdinājumus tieši savā Edge ierīcē, kad tā ir pāra savienojumā ar saderīgu viedtālruni!

CONNECT IQ™
Lejupielādējiet pielāgotus datu laukus un iegūstiet lietotnes un palīgrīkus no mūsu Connect IQ veikala!

SINHRONIZĀCIJA AR GARMIN CONNECT
Garmin Connect lietotne ir mājvieta augošajai tiešsaistes kopienai, kur aktīvi cilvēki var sazināties un sacensties, un pat dalīties savos panākumos, izmantojot sociālos tīklus.

AUTOMĀTISKA IESTATĪŠANA
Esiet gatavs braucienam acumirklī, neveltot daudz laika iestatījumu konfigurēšanai. Izmantojiet iepriekš sagatavotus pielāgotus brauciena profilus, pamatojoties uz iepriekšējo Edge konfigurējumu, brauciena veidiem vai jūsu sensoriem!

 1 Kad izveidots pāra savienojums ar saderīgiem sensoriem.
2 Izveidojot pāra savienojumu ar saderīgu viedtālruni. Informāciju par drošības un sekošanas funkciju prasībām un ierobežojumiem sk. Garmin.com/safety.
3 Izveidojot pāra savienojumu ar saderīgu viedtālruni.

Specifikācija:

Izmēri:50 x 82 x 20 mm
Displeja izšķirtspēja:246 x 322 pikseļi
Svars:75,8g
Akumulatora tips:Atkārtoti lādējams litija jonu
Akumulatora darbības laiks:Līdz 20h
Ūdens izturība:IPX7

Jums varētu interesēt: