GPS raiditājs inReac Mini

GPS raiditājs inReac Mini
GPS raiditājs inReac Mini
GPS raiditājs inReac Mini
GPS raiditājs inReac Mini
GPS raiditājs inReac Mini
GPS raiditājs inReac Mini
GPS raiditājs inReac Mini
GPS raiditājs inReac Mini
135

753759186272

InReach Mini ir jūsu savienojums, lai uzturētu kontaktu ar tīklu. Tas ir jūsu plaukstas lieluma satelīta komunikators piedzīvojumiem, kur izmēram un svaram nozīme.
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

349.80 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!
  • Mazs, izturīgs un viegls satelīta komunikators nodrošina divvirzienu teksta ziņojumapmaiņu ar 100% globālo Iridium® pārklājumu (nepieciešama satelīta abonēšana)
  • Piesaistīta interaktīvajam SOS 24 stundu meklēšanas un glābšanas uzraudzības centram (nepieciešama satelīta abonēšana)
  • Piekļūstiet lejupielādējamām kartēm, krāsainiem attēliem no putna lidojuma, izmantojot bezmaksas Garmin Earthmate® lietotni un saderīgu ierīci1
  • Papildu risinājums laika prognozes pakalpojumā sniedz detalizētus atjauninājumus tieši jūsu inReach Mini vai pārī savienotai ierīcei; pamata un prēmijas laika paketes pieejams
  • Sūtiet un saņemiet īsziņas ar saderīgu Garmin ierīci, ieskaitot plaukstdatorus
  • Iekšējā, uzlādējamā litija baterija nodrošina līdz pat 50 stundām akumulatora darbības laiku 10 minūšu izsekošanas režīmā2


InReach Mini ir jūsu savienojums, lai uzturētu kontaktu ar tīklu. Tas ir jūsu plaukstas lieluma satelīta komunikators piedzīvojumiem, kur izmēram un svaram nozīme. InReach Mini ļauj nosūtīt un saņemt īsziņas, izsekot un dalīties ar jūsu ceļojumu, un, ja nepieciešams, aktivizēt SOS brīdinājumu, lai sazinātos ar GEOS diennakts reaģēšanas komandu. Izmantojot inReach savienojumu, jūsu ģimene un draugi zinās, ka viņi var sazināties neatkarīgi no tā, kur jūsu ceļš var jūs aizvest.
 
Ceļo vieglāk, sazinieties gudrāk
Tikai 9,9 cm garumā 5,2 cm platumā un sver tikai 100 g, inReach Mini ir ērti piemērots jūsu kabatai vai mugursomai. Tas savienojas ar ziņojumapmaiņu, izmantojot Iridium satelītu tīklu, piedāvājot 100% Iridium pārklājumu visā pasaulē. Jums nav jāuztraucas par to, ka neatrodaties mobilā tālruņa signāla diapazonā vai tas ir vājš. Jūsu inReach Mini darbojas visā pasaulē, lai jūs varētu palikt savienoti.

 
Kurš atbildēs jūsu SOS? GEOS atbildēs.
GEOS ir pasaules līderis ārkārtas reakcijas jautājumos un uzraudzīšanā. Viņi atbalsta glābšanas grupas vairāk kā 140 valstīs, darbības laikā glābjot daudzas dzīvības. Viņi ir gatavi 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā atbildēt uz jūsu SOS ziņojumiem, izsekot jūsu ierīci un sazināties ar atbildīgajām instancēm un glābējiem jūsu atrašanās vietā. Tad, kad palīdzība jau ir ceļā, GEOS turpina saraksti ar jums, sniedzot jaunu un kritiski svarīgu informāciju līdz jūsu situācija ir atrisinājusies.

 
Vairāki savienojuma veidi
Bezvadu ierīču savienojums ļauj attālināti vadīt inReach Mini, lai nosūtītu un saņemtu ziņojumus, izmantojot saderīgu Garmin plaukstdatoru, pulksteņus un citas mobilās ierīces1. Izmantojot GPS atrašanās vietas izsekošanu, varat koplietot savu atrašanās vietu ar tiem, kas atrodas mājās vai ārpus tās. Jūs varat arī publicēt savus piedzīvojumus sociālajos tīklos. Pamat navigācijai ir kompass, kas parāda attālumu pa maršrutu vai uz pieturas punktu.

 
Savieno pārī ar savu viedtālruni
Pat vēl lielākai ērtībai un funkcionalitātei, jūs varat savienot bezmaksas Earthmate lietotni ar inReach ierīci, izmantojot Bluetooth konekciju savā saderīgajā Apple® vai Android™ ierīcē, lai jūs varētu piekļūt neierobežotam karšu un satelītattēlu klāstam. Papildus, Earthmate ļauj jums ērti izmantot visas inReach funkcijas jūsu pievienotajā mobilajā ierīcē. Vieglākai saziņai, jūs varat sinhronizēt savu inReach ierīci ar sava tālruņa kontaktu sarakstu, lai sasniegtu katru, jebkurā vietā.

 
Savieno pārī ar Garmin Pilot™
Aviācijas pasaulē, inReach Mini kļūst par vērtīgu gaisa sakaru saiti. Ja savienots pārī ar Bluetooth, izmantojot saderīgu planšetdatoru vai viedtālruni, kurā darbojas Garmin Pilot programma, inReach Mini ļauj viegli nosūtīt un saņemt īsziņas laikā, kad tas atrodas pilotu kabīnē, pat no apgabaliem, kur nav mobilā tālruņa signālu uztveršanas. Lietotne piesaista viedās ierīces kontaktpersonu sarakstus, tāpēc piekļuve ir pavisam vienkārša. Un tā kā jūsu inReach Mini ir arī rokas GPS, Garmin Pilot var izmantot pozīciju avotu, lai vadītu ģeogrāfiski saistīto gaisa kuģa atrašanās vietas simbolu uz planšetdatora kustīgā kartes displeja. Arī saviem sekotājiem uz zemes, InReach Mini var nodrošināt jūsu lidojuma izsekošanu, izmantojot Web-lapu MapShare™, kas izveidota jūsu inReach kontā. Jūs varat arī izveidot saiti, izmantojot Facebook® vai Twitter®.

 
Papildu aviācijas pakalpojumi
Jūsu inReach Mini arī atbalsta Lockheed Martin Flight Services (LMFS) Adverse Condition Alerting Service (ACAS), Surveillance-Enhanced Search and Rescue (SE-SAR) and Enhanced Special Reporting Services (eSRS). Ja jūs reģistrējat ACAS informāciju, brīdinājumi, kas tiek sniegti, izmantojot LMFS, prasa saīsinātu instruktāžu, lai novērstu konkrētu nelabvēlīgu apstākļu situāciju, kas varētu ietekmēt jūsu lidojuma plānoto maršrutu. Tāpat SE-SAR pakalpojuma sniegtā automātiskā uzraudzība ļauj sistēmai identificēt iespējamās avārijas situācijas un/vai signālus, lai nekavējoties uzsāktu meklēšanas un glābšanas procedūras jūsu gaisa kuģim.

 
Jebkurā brīdī iegūstami laika apstākļu dati
Atsevišķi pievienojamais inReach laika prognožu serviss nodrošina ar detalizētiem informācijas atjauninājumiem tieši jūsu inReach ierīcē, saderīgajā viedtālrunī vai planšetdatorā, kas ir pievienots ar Earthmate lietotni, lai jūs zinātu, kādi laika apstākļi jūs sagaida pārgājiena laikā. Tiek piedāvātas iesākuma, premium un jūras ceļojumiem piemērotas paketes. Jūs varat pieprasīt infrormāciju par laika apstākļiem jūsu atrašanās vietā, jebkurā citā ceļa punktā vai pārgājien galamērķī.

 
Izturīgs inReach mini
Izturīgs, triecienizturīgs (MIL-STD-810F) un ar IPX7 ūdensizturību, inReach Mini ir izveidots, lai turētu jums līdzi. Tas ietver iekšēju uzlādējamu litija bateriju līdz pat 50 stundu izmantošanai, izmantojot noklusējuma 10-minūšu izsekošanas režīmu un līdz 20 dienām enerģijas taupīšanas režīmā2. Uzlādējiet, izmantojot microUSB barošanas kabeli vai papildu komplektācijā esošo 12 V lādētāju.
 
Pieejami un elastīgi satelītu pārraides plāni
Lai piekļūtu Iridium tīklam un sazinātos, izmantojot savu inReach Explorer+ ierīci, ir nepieciešams aktīvs satelītu abonements. Balstoties uz jūsu vēlmēm par izmantošanu, jūs varat izvēlēties līgumu uz gadu vai elastīgu plānu no mēneša uz mēnesi.

 
Neierobežots datu uzglabāšanas daudzums “mākonī” un ceļojuma plānotājs
Katra inReach ierīce ir nodrošināta ar bezmaksas pieeju portālam “mākonī”, lai jūs varētu plānot savus ceļojumus ar maršrutiem un ceļa punktiem, izveidot šablonus ziņojumiem un ātrajām ziņām, sinhronizēt un pārvaldīt savas ierīces iestatījumus, lejupielādēt papildus kartes, savienoties ar sociālajiem tīkliem, uzglabāt datus par jūsu atrašanās vietu un veikt citas darbības.

 
1 See Garmin.com/ble
2 Battery life may vary, depending on settings

Specifikācija:

Ierīces izmēri (Px A x G):5.17 x 9.90 x 2.61 cm
Ekrāna izmērs:23 x 23 mm
Ekrāna izšķirtspēja:128X128P
Svars:100g
Baterija:pārlādējams litija jonu akumulators
Baterijas darbības laiks:Līdz 50 h 10 minūšu izsekošanas režīmā
Favorīti un atrašanās vietas:500
Maršruti:20
Papildus:Iridium satelītu tīkls saziņai, SOS ziņojumu nosūtīšana, MapShare® atbalsts, Earthmate atbalsts

Jums varētu interesēt: