Impregnētājs SoftShell Proof Spray-On

Impregnētājs SoftShell Proof Spray-On
Impregnētājs SoftShell Proof Spray-On
  8
  Uzsmidzināms impregnēšanas līdzeklis NIKWAX "SoftShell Proof Spray-on".
  Atrašanās vietaSkaits
  Veikals Tērbatas 65
  Veikals Cēsu iela 41
  Veikals SKY & More
  12.80 €
  Izpārdots!
  Pievienots grozam!

  Uzsmidzināms impregnēšanas līdzeklis NIKWAX "SoftShell Proof Spray-on" piešķir ūdensnecaurlaidību (hidrofobās īpašības) un atjauno elpojošās īpašības. Ērti lietojams, ūdens bāzes līdzeklis, kurš piešķir ūdensnecaurlaidību (hidrofobās īpašības) un atjauno elpojošās īpašības soft-shell apģērbam. Sekojiet lietošanas instrukcijai uz etiķetes. Ieteicams Windstopper®, Windbloc®  un Schoeller® apģērbam.
  Labāka rezultāta sasniegšanai apstrādājamo apģērbu izmazgājiet ar līdzekli Nikwax® Tech Wash®. Apģērbu pirms impregnēšanas nežāvēt. Sekojiet kopšanas instrukcijai uz izstrādājuma etiķetes. Pirms lietošanas sakratīt.

  Lietošana:

  1. Norobežojiet darba virsmu un izklājiet tīru, mitru apģērba gabalu.
  2. Turiet izsmidzinātāju 15 cm attalumā no apģērba gabala.
  3. Vienmērīgi uzklājiet līdzekli uz auduma virsējā slāņa.
  4. Nogaidiet 2 minūtes. Ieberžiet  lieko līdzekli ar mitru drānu, īpaši tas attiecas uz tekstila izstrādājumiem. 5. Pārliecinieties vai visa virsma ir apstrādāta.

  Žāvēšana:

  Dabiskā žāvēšana gaisā vai sausināšana ar maziem apgriezieniem saskaņā ar norādījumiem uz izstrādājuma etiķetes. Lai saglabātu izstrādājuma ūdensnecaurlaidību, mazgāšanai lietojiet tikai Nikwax® Tech Wash®. Nelietojiet citus mazgāšanas līdzekļus (detergentus).

  Jums varētu interesēt: