Aizķeru komplekts PROMO Set

Aizķeru komplekts PROMO Set
Aizķeru komplekts PROMO Set
  32
  Klinšu kāpšanas treniņu aizķeru komplekts ar dažāda lieluma un formas aizķerēm.
  Atrašanās vietaSkaits
  Veikals Tērbatas 65
  Veikals Cēsu iela 41
  Veikals SKY & More
  390.00 €
  Prece šobrīd nav pieejama, lūdzu sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.
  Pievienots grozam!
  Klinšu kāpšanas treniņu aizķeru komplekts ar dažāda lieluma un formas aizķerēm. Lieliski piemērots iesācējiem!  Komplektā ietilpst: XS: 7 gab. S: 22 gab. M: 25 gab. L: 17 gab. XL: 5 gab. MEGA: 1 gab. Kopā: 77 aizķeres Šim komplketam ir nepieciešams sekojošas skrūves: 33 x 40 mm, 27 x 50 mm, 5 x 70 mm Tehnaloģijas: Kopš 2010 gada aizķerēs tiek izmantoti nerūsējoša tērauda skrūvju ''iekšiņas'', līdz ar to samazinot iekšas koroziju un paildzinot aizķeres kalpošanas laiku. HRT kompānija izmanto tehnaloģijas, kas padara aizķeres virsmu nodilumizturīgāku, paildzinot aizķeru virsmas mūžu. HRT aizķeres ar šo tehnaloģiju padara aizķeru virsmu raupjāku, un pēc iespējas līdzīgāku īstām klintīm. (HRT SURFACE HARDENING TECHNOLOGY) Prēmium klases materiāli. Vairāku gadu garumā tika veikti pētījumi, un tika izstrādāta jauna poliuritāna formula, kurai ir daudz labāki rādītāji nekā materiāliem, no kā parasti tiek izgatavotas aizķeres.

  Raksturojums:

  • Ar jauno formulu aizķeres ir izturīgākas, tās nenodilst tik ātri, ja aizķere krīt no noteikta augstuma, tā nesaplīsīs,
  • Bez plastmasas sajūtas, kura parasti rodas citām aizķerēm,
  • Krāsu spilgtums uzlabots pateicoties materiāla caurspidīgumam.
  • Viena izmēra skrūves. 50-60 mm skrūves derēs visām aizķerēm.
  • HRT Safety. Ja aizķere plīst, tad iekš aizķeres ir stieple, kura noturēs to uz sienas. Līdz ar to samazinās risks, ka aizķere krīt no sienas uz kāpējiem zem tās.

  Jums varētu interesēt: