Termo bikses APANI Merino Lady

Termo bikses APANI Merino Lady
Termo bikses APANI Merino Lady
Termo bikses APANI Merino Lady
Termo bikses APANI Merino Lady
87
Vilna ir dabīgs, sildošs materiāls, taču savienojot to ar izsmalcinātām tehnoloģijām, tādām kā 3D Bionic Sphere® System, iegūstam ekoloģiski tīru APANI® MERINO vilnu, kas dabiski atvēsina, silda un izvada mitrumu.
  • L/XL
  • XS
  • S/M
Atrašanās vieta Skaits
Veikals Tērbatas iela
Veikals Cēsu iela
Noliktava
99.80 €
Prece šobrīd nav pieejama, lūdzu sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.
Pievienots grozam!

SPECIFIKĀCIJA

Dzimums Sieviešu
Pamatmateriāls Vilna
Veids Bikses

Vilna ir dabīgs, sildošs materiāls, taču savienojot to ar izsmalcinātām tehnoloģijām, tādām kā 3D Bionic Sphere® System, iegūstam ekoloģiski tīru APANI® MERINO vilnu, kas dabiski atvēsina, silda un izvada mitrumu. Produktu ražošanā tiek izmantota Saxon-merino vilnas, kas izcili saglabā formu  un ir ļoti ērta valkājot. Patentētās X-BIONIC® tehnoloģijas nodrošina vislabākos iespējamos apstākļus jūsu sportiskajām aktivitātēm - perfekta sviedru vadība, pašregulējošs siltuma līdzsvars, visaugstākā izturība, optimāli pieguļoša forma. Izklausās zinātniskā fantastika? APANI® MERINO ir zinātnes realitāte.

Tehnoloģijas:

Aktiv-Bund® pielāgojas jebkura izmēra rokām, kājām un gurniem
ExpansionKnee ceļgalus var saliekt līdz pat 160 °. Lielākā daļa citu termoveļu, nevarētu izturēt šādu stiepšanās slodzi - audums tiktu izstiepts plāns, zaudējot funkcionālo izolāciju. Pateicoties Expansion Ribs® akordeontipa konstrukcijai X-Bionic termoveļa nezaudē izolāciju, saliecot ceļgalus.
ISO-CalfPad saglabā ķermeņa siltumu. Lai to panāktu, materiālam ir viļņveida struktūra, kas veido kanālus gaisam. Siltais gaiss šajos kanālos aizkavē apakšstilba muskulatūras atdzišanu un pielāgo ķermeņa vispārējo siltuma uztveri.
Innerlap AirConditioning Zone® Runājot par muskuļu darbību, augšstilba iekšpuse ir mazāk jūtīga pret aukstumu. Mēs visi instinktīvi to zinam - ja mūsu rokas ir aukstas, mēs tās novietojam starp mūsu augšstilbiem, lai tās sasildītu, palīdzot mums atjaunot mūsu kopējo siltuma sajūtu ātrāk. Innerlap AirConditioningZone ™ iestrādāta tieši tur. Tas ir smalki adīts audums bez izolācijas un gaisa apmaiņas rezultātā tiek veikta sākotnējā dzesēšana.

Specifikācija:

Kompresija: vidēja
Sastāvs: 87% vilna, 12% polipropilēns, 1% elastāns
Pielietojums: universāls

Jums varētu interesēt: