Deserts Lazdu riekstu pudiņš

Deserts Lazdu riekstu pudiņš
Deserts Lazdu riekstu pudiņš
13
10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personām.
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

6.30 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!

Ātri pagatavojama tūristu pārtika. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personām. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

Specifikācija:

Sastāvs: krējuma pulveris, cukurs, lazdu riekstu skaidas, sūkalu produkts, jogurta pulveris, sūkalu pulveris, biezinātājs: E 410, E 412, E 415, karameles pulveris.
Svars: 125 grami

Sausais produkts satur:

100 grami
Enerģētiskā vērtība:524 kcal
Tauki:34.7 grami
no kuriem piesātināti:
Ogļhidrāti:46.1 grami
no tiem cukuri:
Proteīns:7.2 grami
Sāls:

Pagatavošana: Atveriet iepakojumu. Aplejiet pakas saturu ar aukstu ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Aizlokiet pakas galu un atstājiet uz 5 - 10 minūtēm ievilkties. Ēdiens ir gatavs.