Deserts Avenes ar vaniļu

Deserts Avenes ar vaniļu
Deserts Avenes ar vaniļu
13
10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personām.
Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

6.30 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!

Ātri pagatavojama tūristu pārtika. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personām. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

Specifikācija:

Sastāvs: pilnpiena pulveris, cukurs, modificēta ciete, krējuma pulveris, maltodekstrīns, hidrogenēti augu tauki, glikozes sīrups, avenes (2%), laktoze, jogurta pulveris, aromatizētāji, emulgators: E 471, sūkalu olbaltumvielas, biezinātājs (E407, E400), stabilizators fosfāts, želatīns, sāls, krāsvielu (E104, E124, E160a).
Svars: 125 grami

Sausais produkts satur:

100 grami
Enerģētiskā vērtība:480 kcal
Tauki:21 grams
no kuriem piesātinātie:
Ogļhidrāti:62.9 grami
no tiem cukuri:
Proteīns:9.9 grami
Sāls:

Pagatavošana: Atveriet iepakojumu. Aplejiet pakas saturu ar aukstu ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Aizlokiet pakas galu un atstājiet uz 5 - 10 minūtēm ievilkties. Ēdiens ir gatavs.