Deserts Apelsīnu krēms

Deserts Apelsīnu krēms
Deserts Apelsīnu krēms
13

10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personām.

Uz vietasSkaits
Veikals Tērbatas 65
Noliktava
Veikals SKY & More

Pievienot sarakstam

5.90 €
Izpārdots!
Pievienots grozam!

Ātri pagatavojama tūristu pārtika. Bagātināta ar visām nepieciešamajām uzturvielām. 10 minūšu laikā Jūs iegūstat lielisku desertu pat ekstrēmos apstākļos. No vienas pakas satura ir iespējams pagatavot desertu vienai personām. Ideāli piemērots velo tūristiem, alpīnistiem, laivotājiem un visiem citiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem rūp garšīgs, ar uzturvērtību bagāts ēdiens ar minimālu svaru. Šis sublimētais ēdiens nerada smaguma sajūtu vēderā, kā arī ātri pārstrādājas organismā, nodrošinot organisma maksimālu enerģiju.

Specifikācija:

Sastāvs: cukurs, vājpiena pulveris, glikozes sīrups, modificēta ciete, hidrogenēti augu tauki, apelsīnu augļu pulveris (5%), skābinātājs: citronskābe, biezinātājs: (E401, E412), krāsviela: (carotine, Riboflavīna), kukurūzas ciete, skābuma regulētājs: E500, aromatizētājs.
Svars: 125 grami

Sausais produkts satur:

100 grami
Enerģētiskā vērtība:
Tauki:
no kuriem piesātinātie:
Ogļhidrāti:
no tiem piesātinātie:
Proteīns:
Sāls:

Pagatavošana: Atveriet iepakojumu. Aplejiet pakas saturu ar aukstu ūdeni (daudzums norādīts uz iepakojuma) un kārtīgi apmaisiet. Aizlokiet pakas galu un atstājiet uz 5 - 10 minūtēm ievilkties. Ēdiens ir gatavs.