Brilles NRC X1 Photochromic

Brilles NRC X1 Photochromic
Brilles NRC X1 Photochromic
  92

  NRC X-sērijas brilles ar augstas veiktspējas lēcām, kas palielinās Jūsu redzes lauku.

  Atrašanās vietaSkaits
  Veikals Tērbatas 65
  Veikals Cēsu iela 41
  Veikals SKY & More

  Pievienot sarakstam

  136.50 €
  195.00 €
  Izpārdots!
  Pievienots grozam!

  SPECIFIKĀCIJA

  Lēcu kategorija1
  Lēcu kategorija3
  Lēcu kategorija2
  Lēcu tipsFotohromiskas

  NRC X-sērijas brilles ar augstas veiktspējas lēcām, kas palielinās Jūsu redzes lauku. Jauns, vieglāks briļļu ietvars un regulējams deguna tiltiņš, ko var pielāgot jebkurai sejas formai. Sānos esošie gumijas logo ir noņemi, papildus ventilācijai, vienlaikus samazinot briļļu svaru. Ražotas Itālijā.

  Hydrophobic lēcu pārklājums - Atgrūž ūdeni un taukainas vielas (netīrumi, ūdens, sviedri, saules aizsargkrēms), izturīgs pret pirkstu nospiedumiem un ļoti viegli tīrāms. Šāds pārklājums ir piemērots dažādiem sporta veidiem un aktivitātēm brīvā dabā - burāšanai, makšķerēšanai, velobraukšanai, golfam, slēpošanai, u.c.

  SportChromic NXT lēcas - labākais augsta līmeņa risinājums fotohromajām lēcām. Šis materiāls savu izcilo īpašību dēļ tiek izmantots arī kosmosa rūpniecības industrijā. Fotohromās molekulas ir iestrādātas pa tiešo polimērā, tāpēc materiāls nodrošina daudz ātrāku lēcu pielāgošanos gaismas spilgtumam. NXT lēcas ir par 10% vieglākas nekā polikarbonāta lēcas, tuklāt tās nesatur BPA.

  GRAFRAME rāmis. Grafēns ne velti tiek saukts par brīnumu materiālu savu neparasto ķīmisko un fizisko īpašību dēļ. Tas ir visizturīgākais materiāls, kāds jebkad ir testēts (vairāk kā 100 reizes labāks par tēraudu), taču tai pat laikā tas ir arī fleksibls un viegls. Graframe uzlabo veiktspēju, pārsniedzot visas robežas, pateicoties nanostruktūru pievienošanai uz grafēna bāzes polimēra matricā.

  Specifikācija:

  Rāmis: Graphene; MEGOL® (deguna spilventiņi, kājiņas, logo)
  Lēcas: NXT Sportchromic Clear to Gray
  Pantoskopiskais leņķis: 10 °
  Svars: 28,4g
  Izliekums: Base 7
  Deguna tiltiņš: 16 mm
  Lēcu diametrs: 139 mm
  Kājiņa: 125 mm

  X1.EVEREST
  RāmisGraphene grey
  LēcaNXT Sportchromic Clear to Gray
  Caurlaidība
  UV (280-380 nm) 0,00%
  UVB (280-315 nm) PASS
  UVA (315-380 nm) PASS
  SPECTRAL (475-600nm) PASS
  Kategorija1-3

  Raksturojums:

  • Hidrofobas (Ūdens atgrūdošas)
  • Skrāpējumu izturīgas
  • Ražotas Itālijā  NB! Šo NRC briļļu modeli iespējams pasūtīt no ražotāja ar tieši Jums pielāgotām lēcām - dioptriju (bez ieliktņa), kategoriju, pārklājumu. Izmaksas, kas saistītas ar pielāgotu lēcu izgatavošanu nav iekļautas briļļu standarta cenā.