Kalnu karalis Norvēģijā 2018

2018-08-15 12:00:00

KALNU KARALIS - NORVĒĢIJA

Par Norvēģijas dabu stāstus ir dzirdējis katrs! Ne velti iesaka uz Norvēģiju nebraukt savā pirmajā kalnu braucienā, jo pēc tās apskates visi pārējie braucieni šķitīs ar mazuma piegaršu. No tiesas tik straujus skatu kontrastus nav viegli atrast. Stāvas klinšu sienas, līkumaini kalnu ceļi, kalnu ezeri, ūdenskritumi, fjordi, kur vien skaties aizraujas elpa!

Romsdāle ir viens no skaistākiem kalnu reģioniem Norvēģijā, Romsdālē meklējama ir arī Troļļu siena - Eiropas augstākā vienlaidus klinšu siena, tik daudz redzētais šaurais un līkumainais Troļļu ceļš un vel citas tūrisma ikonas.

Norvēģijā tituls kalnu karalis tiek piešķirts tam cilvēkam kurš ir uzkāpis septiņās augstākajās Romsdāles virsotnēs.

Brauciens "Kalnu karalis" Norvēģijā piedāvā iespēju 10 dienās izbaudīt pilnu spektru Norvēģijas skaistuma un uzkāpt visās septiņās Romsdāles augstākajās virsotnēs.

Norvēģija nevar lepoties ar augstākajām kalnu virsotnēm, bet tās kalnus nedrīkst novērtēt par zemu, arī vasarā, divu dienu laikā var uzkrist gana daudz sniega lai kalnu nogāzes kļūtu lavīnbīstamas, kaut arī vakar šeit bija smuka klinšu siena ar augstāko punktu vien 1300m virs jūras līmeņa.

Brauciena laikā lai sasniegtu visas septiņas kalnu karaļa virsotnes tiks izbaudīts pilns kalnu spektrs, gājieni pa kalnu takām, ledāju šķērsošana ar dzelkšņiem kājās, kāpieni ar klinšu kurpēm. Uz katru no kalnu virsotnēm ir dažādi maršruti, Brauciena ietvaros maršruti tiek izvēlēti atbilstoši grupas spējām.

Uz katru kalna virsotni vienmēr ir iespējams nokļūt pa dažādiem ceļiem. Brauciena ietvaros maršruts uz katru virsotni tiks izvēlēts atbilstoši grupas spējām, maršrutu grūtības pakāpes variē no pārgājiena pa klinšainu taku, dažas reizes pieturoties pie akmeņiem, līdz kāpienam klinšu kurpēs pa vertikālu sienu.

Lai pilnībā izbaudītu Norvēģijas skaistumu nakšņošana paredzēta teltīs turpat netālu no sasniedzamo kalnu virsotnēm!

CENA UN LAIKS

Brauciena laiks: 03.08.2018. - 13.08.2018.
Pieteikšanās:
līdz 13.07.2018

Ceļojuma cena: 1150€
Vietu skaits: 5
Atlikušas: 1

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST

-> Transports uz Norvēģiju un atpakaļ (ar mikroautobusu no Rīgas)
-> Grupas vadība
-> Visi vietējie transfēri
-> Teltis dzīvošanai
-> Virtuves aprīkojums
-> Ēšana trīs reizes dienā
-> Grupas tehniskais ekipējums (virves, ieliktņi, frendi)
-> Individuālas konsultācijas par personīgo ekipējumu un tā lietošanu

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST

-> Apdrošināšana
-> Personīgais ekipējums
-> Personīgie teriņi

PIETEIKŠANĀS UN INFORMĀCIJA

Jānis Urtāns
+371 26383477
janis@virsotne.lv