Jānis Urtāns

Virsotnē, šobrīd esmu ekspedīciju vadītājs, atrast kopsakarības ir mans hobijs - atrast katrai aktivitātei labāko ekipējuma komplektu, lai tas būtu viegls, ērts un drošs. Viss paša izmēģināts un lietots garie pārgājieni, pārgājien/skrējieni, alpīnisms un augstkalnu ekspedīcijas. Lai citam spētu kaut ko parādīt tas pašam ir jāmēģina un jādara! Mani ekspedīcijās ņēma līdzi vecāki un arī mani bērni, jau no pāris mēnešu vecuma, nakšņo teltīs, un dodas līdzi uz kalniem! Varu dalīties pieredzē un pastāstīt sākot no ģimenes pastaigas gar Amatu, līdz augstkalnu ekspedīcijas organizēšanai.

Jānis R.

Vienmēr gatavs kādai avantūrai – ašam piedzīvojumam tepat vai tālam ceļojumam uz vēl nepazīstamām zemēm. Ne velti 3 gadi pavadīti apceļojot Eiropu un Dienvidameriku. Laikam ejot, interese no pārgājieniem progresējusi uz kāpšanu kalnos. Ikdienā daudz braucu ar riteni, skrienu, nodarbojos ar ziemas peldēšanu un citām aktivitātēm, kas liek man izkāpt ārpus savas komforta zonas. Vari mani sastapt arī kādā parkā vai mežā, balancējot uz sleklaina.

Natālija

Visvairāk viņu aizrauj miksētie alpīnisma maršruti, kad viņa var pilnīgi atslēgties no visa un domāt tikai par katru nākamo soli. Ja jums ir nepieciešams sagatavoties kāpienam Kilimandžāro, tad viņa būs īstais cilvēks, kam jautāt, jo veiksmīgi novadījusi vairākus grupu kāpienus. Arī pati brīvajā laikā bieži dodas trekingā pa eiropas iecienītiem kalnu maršrutiem, kā arī aizrāvusi ceļot savus draugus, baudot kopā kalnus un dabas brīnumus. Nākotnē vēlās jaunus un izaicinošus piedzīvojumus un kāpienus jaunās virsotnēs! Tāda ir aktīvā, pozitīvā, vienmēr smaidīgā, Natālija!

Līva

Labprāt dalos savā pieredzē ar citiem "Virsotnes" komandā kopš 2018.gada sākuma. Manas dzīves vērtības noteikti raksturo pieredzes, zināšanu bagātība un to interpretācija praksē, ko vislabāk var uzņemt caur dažādiem piedzīvojumiem un aktīvas ikdienas. Izbaudu dažādību, tāpēc patīk ne vien doties tālākos kalnos un ielejās, bet arī dzimtenes mežu un piejūras taciņās. Kaut Latvija ir maza, mums ir tik daudz iespēju aktivitātēm! Uzskatu, ka nevar būt runa par "garlaicību". Pati ikdienā labprāt skrienu, braucu ar velo, dodos uz boulderinga zāli vai vietējos pārgājienos, dažas reizes gadā tuvākos un tālākos ceļojumos.

Leons

Es esmu viens no Virsotnes dinozauriem un komandā darbojos jau kopš 2010. gada augusta. Pamatā rosos Cēsu ielas veikalā un ar lielāko atbildības sajūtu nesu Osprey un Victorinox zīmola karogu. Kontaktējos arī ar Eiropas vairumtirgotājiem - tāteikt ja ko vajag sameklēt, iespējams, zinu kur! Pastarpināti esmu arī IT cilvēks. Jau no maza bērna kājas esmu dabas cilvēks, īpaši patīk ziema, un uzskatu, ka galvēnā “ekipējuma” sastāvdaļa jebkurā pārgājienā ir VĒLME.

Andris K.

Jau vairāk kā desmit gadus konsultēju, gan individuālus ceļotājus, gan grupas par došanos uz visdažādākajiem pasaules galamerķiem. Visvairāk brīvajā laikā tīk pavadīt laiku kādā no Latvijas mežiem. Braucienos ārpus Latvijas vasaras sezonā patīk doties uz “mazajiem” kalniem, ziemā snb. Pārsvarā brīvais laiks tiek pavadīts pie dabas - dodoties pārgājienos vai izbraucuenos ar velo.

Kristīne

Es esmu tā Virsotnes darbiniece, kuru tu, iespējams, nemaz neesi saticis, taču tu lieliski zini visu ko es daru. Es tev palīdzu iepirkties mūsu interneta veikalā. Tieši no manis tu uzzini par visiem jaunumiem mūsu veikalā - kādās krāsās ir pieejamas jaunās jakas un apavu modeļi. Es tev palīdzu sarēķināt, cik daudz svara tu ietaupīsi nomainot savu veco guļammaisu vai somu pret jaunu, vieglāku. Sekoju, lai tavs pasūtījums pie tevis nonāk bez aizķeršanās. Labākās dienas man, noteikti ir tās, kad atgriežos mājās pēc dienas dabā ar netīrām kājām, izpūrušiem matiem, nogurusi, taču starojošām acīm un gatava jaunai darba nedēļai. Sirdij vistuvākās vietas noteikti ir vidzemes piekraste, alas un smilšakmens atsegumi.

Aldis

Kad 2000. gadā pirmo reizi uzvilku alpīnisma sistēmu un droši uzkāpu lielākajā piemājas kokā, tad sapratu, ka šāda izklaide ir priekš manis. Līdz šim brīdim ir pieveikti daudzi Via Feratas maršruti un izietas dažādas kalnu takas. Pieredzei un iemaņām augot esmu strādājis dažādos industriālos objektos. Krietnu laiku atpakaļ rīkojot skolēniem meža pārgājienu - apmaldījos. Pieredzes trūkuma un stresa dēļ nācās iesaistīt vietējo policiju. Sapratu, ka zināt galamērķi un lietot nepieciešamo ekipējumu kā arī orientēties apkārtējā vidē ir privilēģija. Nepieciešamās iemaņas prasa patstāvīgu pilnveidošanos, jo tas nav tik viegli kā izskatās filmās. Bet vēl joprojām piedzīvojumi dabā ir mans aicinājums

Andris Balodis

I AM THE BOSS! :)

Irīna Odziņa

I AM THE BOSS!!

Artūrs

Virsotnē esmu atbildīgais par visiem alpīnisma zīmoliem, kurus Tu atradīsi mūsu veikalos. Pārsvarā atrodos Kāpšanas zālē. Pats esmu liels kāpšanas sporta entuziasts, nodarbojos ar to jau vairāk kā 7 gadus, un pieredzi esmu guvis arī Pasaules mēroga sacensībās, ne tikai kāpšanā, bet arī alpinisma tehnikā. Savu brīvo laiku bieži vien pavadu darot ko aktīvu, sportojot, trenējoties, vai dodoties uz kādām sacensībām. Šo 7 gadu garumā esmu arī kāpis dažādās virsotnēs, un noteikti varēšu Tev ieteikt kā labāk ģērbties gan kalnos gan vienkārši Nepālas trekingā. Tagad jaunajā Virsotnes projektā būšu tas cilvēks, kurš trenēs gan lielos, gan mazos kāptgribētājus mūsu jaunajā kāpšanas zālē.

Inta

Kāpšanas sportā esmu jau 8 gadus. Šajā laika posmā esmu bijusi starptautisku sacensību dalībniece, kāpšanas instruktore, bērnu pasākumu organizatore, pārgājienu un klinšu braucienu vadītāja. Viss aktīvais aizrauj, bet tieši klinšu kāpšanā saskatu to unikālo, ka kāpt var jebkurš!