Tanzānijas ceļojumu var uzskatīt par unikālu, daudzšķautņainu un iedalīt četros saistītos piedzīvojumos:
- Aklimatizācijas kāpiens Meru kalnā (4566m),
- Eksotiskās dzīvnieku pasaules iepazīšana Tanzānijas nacionālajos parkos Ngorongoro un Manyara lake.
- Uzkāpšana augstākajā Āfrikas kalnā Kilimandžaro (5895m),
- Indijas okeāns un palmas - atpūta Zanzibāras salā.

Elbrus ir aprimis vulkāns ar divām virsotnēm - Austrumu virsotni 5621m un Rietumu virsotni 5642m. Kaut arī Elbrus, kā vulkāns jau simtiem gadu ir aprimis un tā krāteri ir aizsniguši ar biezu sniega kārtu, uzkāpjot virsotnē, joprojām, ir jaušami krātera apveidi, tomēr, vel svarīgāk kā staigāšana pa vulkāna krātera malu ir tas, ka Eiropas kontinentā vairs augstāk nav kur!

Norvēģijā tituls kalnu karalis tiek piešķirts tam cilvēkam kurš ir uzkāpis septiņās augstākajās Romsdāles virsotnēs.
Brauciens Kalnu karalis Norvēģijā piedāvā iespēju 10 dienās izbaudīt pilu spektru Norvēģijas skaistumu un uzkāpt visās septiņās Romsdāles augstākajās virsotnēs un ne tikai... Fjordi, kalnu ezeri, klintis

PATAGONIJA 2018 piedzīvojuma pamatā piedāvājam pārgājienu Argentīnā, Los Glaciares Nacionālajā parkā, ar uzkāpšanu trekinga virsotnē Cerro Huemul (2677m). Pārgājienu sāksim no El Chalten pilsētiņas, kura tiek dēvēta arī par Patagonijas trekinga galvaspilsētu. Pārgājiena laikā redzēsim visus krāšņos un slavenos reģiona kalnus Fitz Roy un Cerro Torre, kalnu upes, ledājus un dzidros kalnu ezerus. Cerro Huemul ir lielākais kalnu masīvs Los Glaciares Nacionālajā parkā, kuru kā lielu salu ieskauj ledāji, kas slīd lejā no Cerro Grande un veido Tunel Rio upi ziemeļos un Viedma ledāju dienvidos. Huemul virsotne ir jau redzama no El Chalten. Pirmais iespaids, veroties uz stāvajām klinšu sienām un ledājiem, ir, ka šo virsotni ir grūti sasniegt, bet tas ir maldīgs, jo apejot to un kāpjot no autrumu puses, tas ir salīdzinoši viegls trekinga maršruts līdz virsotnei. Huemul ir praktiski vienīgā trekinga virsotne šajā reģionā kāpējiem, kuriem nav alpīnisma pieredzes, bet ir laba fiziskā forma un vēlme sasniegt savu pirmo virsotni Patagonijā.